Про Інститут

Інститут лідерства та управління УКУ (англ. Institute of leadership and management) – структурний підрозділ Українського католицького університету, навчальне середовище некомерційного типу, в якому навчаються лідери громадських організацій, спільнот та активна молодь. 

 

Місія Інституту:

Формувати громадянське суспільство шляхом навчання та розвитку лідерів неприбуткового сектору та християнських провідників на засадах моральних принципів.

 

Наші цінності:

  • Служіння

Ми служимо людям, даючи інструментарій для ефективної діяльності та супровід на етапі впровадження змін.

  •  Повага до гідності кожної особи 

Ми віримо, що кожна людина створена  на образ і подобу Божу з надзвичайним потенціалом для розвитку. Ми сприяємо всебічному  особистісному зросту кожного учасника наших програм,  допомагаємо розкривати цінності любові, справедливості, свободи та правди. Ми залишаємо за собою право не поділяти поглядів та не схвалювати  дій,що суперечать християнським цінностям.  

  •  Щирість та Прозорість

Ми плекаємо щирість у стосунках  із кожним членом спільноти Інституту та команди  між собою. Бути прозорими для нас означає  виконувати те, що декларуємо та максимально комунікувати із зовнішньою  спільнотою.

  •  Вболівання за якість результату

 Ми досягаємо результатів, що спричиняють зміни та допомагаємо іншим досягати якісних результатів.

 

Заснування Інституту

Інститут лідерства та управління (ІЛУ) УКУ утворився внаслідок злиття двох структур Центру Мирянського Лідерства (ЦМЛ) та Інституту Управління Неприбутковими Організаціями (ІУНО). Передумовами організаційної консолідації стали природний організаційний ріст ЦМЛ та ІУНО, подібність цілей, до яких прямували дві організації, та виокремлення програм з управління неприбутковими організаціями в УКУ. Як структура ІЛУ був затверджений Вченою радою УКУ у червні 2010 року та наказом ректора УКУ від 17 листопада 2010 р.

 

Діяльність Інституту:

  • проведення досліджень у сфері громадянського суспільства
  • організація щорічно близько 20 подій: конференцій, майстер-класів, круглих столів, навчальних програм за участю понад 1000 осіб
  • консультування громадських організацій з приводу реалізації успішних ідей та ефективного розвитку ГО в Україні

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (067) 164-20-87

Підписатись на розсилку