Про Інститут

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету (ІЛУ УКУ) є інституцією із понад 10-річним досвідом в освіті для неприбуткового сектору в Україні. За результатами опитування учасників Форуму розвитку громадянського суспільства 2017 р. визнаний одним із найкращих освітніх провайдерів, які надають послуги для розвитку та зміцнення спроможностей громадянського суспільства.

 

Наша місія

Формувати та підсилювати громадянське суспільство шляхом навчання, розвитку, підтримки, мережування та міжсекторальної інтеграції лідерів/лідерок та команд неприбуткового сектору.

Наша візія

Як академічний та дослідницький центр бути пріоритетним вибором для лідерів/лідерок неприбуткового сектору та їхніх команд.

 

Наші цінності

  • Служіння

Ми служимо людям, даючи розуміння, як їхня активність впливає, спричиняє зміни, та даємо інструментарій ефективно здійснювати діяльність.

  •  Повага до гідності кожної особи 

Ми можемо не поділяти погляди людей та не схвалювати їхніх дій, проте віримо, що кожна людина створена  на образ і подобу Божу з надзвичайним потенціалом для росту. Ми прагнемо допомогти кожному розкривати в собі цінності любові, справедливості, свободи та правди.

  •  Щирість та Прозорість

Ми плекаємо щирість у стосунках  із кожним членом спільноти Інституту та команди між собою. Бути прозорими для нас означає  виконувати те, що декларуємо, та максимально комунікувати це.

  •  Вболівання за якість результату

Ми досягаємо результатів, що спричиняють зміни, та допомагаємо іншим досягати якісних результатів.

  •  Співдія

Ми будуємо середовище довіри для взаємодії, мережування та інтеграції кращих практик.

 

Заснування Інституту лідерства та управління

Інститут лідерства та управління утворився внаслідок злиття Центру мирянського лідерства (ЦМЛ) та Інституту управління неприбутковими організаціями (ІУНО). Передумовами для цього стали організаційний ріст ЦМЛ та ІУНО, подібність цілей та виокремлення в УКУ програм з управління неприбутковими організаціями. Як структурний підрозділ ІЛУ УКУ був затверджений Вченою радою в червні 2010 р. та наказом ректора від 17 листопада 2010 р.

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку