Дорадча рада

Володимир Турчиновський

Директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності, доктор філософії.

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю математика. Свою докторську працю з філософії (Ph.D.) захистив у Міжнародній академії філософії в Князівстві Ліхтенштайн. Зараз очолює  кафедру філософії Українського Католицького Університету (УКУ), в минулому проректор зі стратегічного розвитку УКУ.

 

 

 

Олександра Бакланова

Керуючий партнер компанії pro.mova, бізнес-партнер у компанії Capital Strategy

Створила представництво AIESEC  у Луганську, була віце-президент AIESEC в Україні. Працювала над втіленням стратегічних змін в організації, відповідала за розвиток міжнародних проектів на національному рівні.

Працювала в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині, була від початків створення Києво-Могилянської бізнес-школи членом команди. Є керівником проектів факультету управління бізнесом Києво-Могилянської академії, викладачем Львівської бізнес школи,  експертом у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами. Член Несторівської групи. 

 

 

Софія Опацька

Декан Львівської бізнес школи УКУ, кандидат економічних наук.

Софія здобула вищу освіту у Львівському державному університеті ім. І. Франка за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини". Навчалась у бізнес-школі Мічиганського університету [США], Wharton School Університету Пенсільванії (CША), та IEDC (Словенія) Була директором програми MBA Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs), ініціювала створення та очолювала корпоративний університет в Концерні Галнафтогаз.  

 

 

 

 Джефрі Вілз

Член Ради Директорів Української Католицької Освітньої Фундації, Чікаго.

В минулому професор Вісконсинського Університету в Медісоні (США). В період відродження УКУ впродовж п’яти  років був віце-ректором, потім сенатором УКУ, засновник Української Католицької Освітньої Фундації. Започаткував десятки найрізноманітніших проектів, які продовжують розвивати Церкву та українське суспільство. Зараз консультує УКУ з питань стратегічного розвитку.

 

 

 

Ольга Зарічинська

Директор Відділу розвитку УКУ, МРА

Отримала богословську освіту в Українському Католицькому Університеті (2000), стажувалась в Канаді в рамках молодіжної програми обміну (1999-2000).  Від 2003 член Комісії Мирян Львівської Архиєпархії. Тренер курсів "Розвиток громади", "Лідерство та управління", "Оцінювання". Була учасницею американської державної програми "Open World" для лідерів неприбуткових організацій в 2006р. Магістр з публічного адміністрування Люблінського Католицького  Університету.

 

 

 

 Руслан Краплич

Експерт програм міжнародної технічної допомоги, редактор журналу «Вісник благодійництва». 

Очолював в різний час Фундацію імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр. Відомий тренер для громадських і благодійних організацій. Працював у якості експерта у Програмі розвитку та інтеграції Криму ООН, Програмі розвитку ООН, Альянсі Партнерства Каунтерпарт, Українській освітній програмі ринкових реформ, Програмі «Партнерство за прозоре суспільство», директор антикризової програми Міжнародного Фонду «Відродження» у 2009-2011рр.

 

 

 

Богдан Микитюк

Учитель, громадський активіст Австралії.

Здобув бакалаврат з історії та політики в 1978 році в Австралії. Тривалий час  працював учителем, директором школи, університетським викладачем, дослідником, працівником і головою обласних австралійських і українських громадських організацій. Є ініціатором численних інноваційних програм підтриманих Міністерством Освіти, Молоді і Громадського Розвитку, довголітнім виховником української молоді в Австралії, та організатором понад 20-ти вишкільно-відпочинкових таборів включно із «Подорож по Україні слідами незабутніх предків» (2005). Богдан є заслуженим діячем розвитку Олімпійського руху і туризму в Україні, довголітнім жертводавцем Львівської духовної семінарії УГКЦ.

 

 

 

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38(097) 851-23-24

Підписатись на розсилку