Дорадча рада

Володимир Турчиновський

Директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності, доктор філософії

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю математика. Свою докторську працю з філософії (Ph.D.) захистив у Міжнародній академії філософії в Князівстві Ліхтенштейн. Декан факультету суспільних наук Українського Католицького Університету (УКУ), в минулому проректор зі стратегічного розвитку УКУ.

 

Олександра Бакланова

Керуюча партнерка компанії pro.mova, бізнес-партнер у компанії Capital Strategy

Створила представництво AIESEC  у Луганську, була віце-президент AIESEC в Україні. Працювала над втіленням стратегічних змін в організації, відповідала за розвиток міжнародних проектів на національному рівні.

Працювала в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині, була від початків створення Києво-Могилянської бізнес-школи членом команди. Є керівником проектів факультету управління бізнесом Києво-Могилянської академії, викладачем Львівської бізнес школи,  експертом у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами. Член Несторівської групи. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петро Телюк

Управляючий партнер київського офісу юридичної компанії Squire Patton Boggs

Член комітету зі збору коштів для Українського католицького університету.

Довгий час є прихильником УКУ та жертводавець стипендій для студентів.

Учасник Українського Конгресового комітету Америки, з 1994 року був на чолі команди спостерігачів та займався моніторингом восьми різних виборів в Україні.

 

Ольга Зарічинська

Директорка відділу розвитку УКУ, МРА

Отримала богословську освіту в Українському Католицькому Університеті (2000), стажувалась в Канаді в рамках молодіжної програми обміну (1999-2000).  Від 2003 член Комісії Мирян Львівської Архиєпархії. Тренер курсів "Розвиток громади", "Лідерство та управління", "Оцінювання". Була учасницею американської державної програми "Open World" для лідерів неприбуткових організацій в 2006р. Магістр з публічного адміністрування Люблінського Католицького  Університету.

 

Андрій Зелінський

Cвященик Української греко-католицької церкви, військовий капелан.

Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав у 2006 р. в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО.

 

 

Кшиштоф Становський

Президент фонду «Солідарність»

У 1989 році був одним із ініціаторів створення фонду «Освіта для демократії» (очолював цю організацію із 2001 до 2007 року). Автор освітніх програм та публікацій, присвячених громадській освіті та роботі громадських організацій. У 2007-2010 роках – заступник міністра освіти Польщі, у 2010-2012 роках – заступник міністра закордонних справ.

 

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку