Навчальна програма для майбутніх депутатів

Стартує набір на навчальну програму «Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату».

Після Майдану українське суспільство сформувало запит на кардинальне оновлення політиків усіх рівнів. Поряд з боротьбою з корупцією, важливим завданням постало оновлення влади, формування нових цінностей управління державою та переосмислення ролі місцевого самоврядування. З’явилась критична маса молодих і активних осіб, які мають натхнення до змін як  на загальнодержавному рівні, так і у своїх містах і селах.

Місцеві вибори, анонсовані на жовтень 2015 року, стануть вікном можливостей для активістів взяти на себе політичні зобов’язання та балотуватися в місцеві органи влади.  

В допомогу майбутнім депутатам місцевих рад Інститут лідерства та управління УКУ спільно з ГО «Українська Галицька Асамблея» пропонує модульну  навчальну програму «Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату», що проходитиме у квітні-вересні 2015 року у Львові.

Програма ставить собі за мету підготувати нову генерацію місцевих політиків, які по-новому осмислять роль місцевого самоврядування, взаємодію з локальними спільнотами та знатимуть, як з ними співпрацювати і представляти їхні інтереси у владі.

У програмі «Політичних студій» заплановано чотири модулі, що охоплять теми: «Адміністративна структура Рад, Комітетів, Комісій. Повноваження та функції органів місцевого самоврядування», «Форми залучення громадськості до прийняття рішень», «Місцевий бюджет. Принципи формування та виконання», «Пріоритетні напрямки розвитку місцевого самоврядування. Питання самодостатності громад»,  «Електронне врядування», «Регіональний економічний розвиток: теорія та практика», «Боротьба з корупцією», «Індикатори оцінки ефективності влади» та ін.

У період між модулями учасники працюватимуть індивідуально із завданнями та самостійним  читанням. Заняття відбуватимуться в інтерактивній формі, з використанням кейсів, участю в дискусіях із залученням відомих міжнародних та українських викладачів, діючих депутатів та практиків. Упродовж програми будуть відбуватися зустрічі з цікавими людьми у форматі надихаючих сніданків та відкритих лекцій.

Хто може стати учасником програми «Політичні студії»?

  • Молоді та активні люди, які мають бажання стати депутатами місцевих рад
  • Громадські активісти
  • Представники місцевого самоврядування

Вартість навчання становить 500 грн.

Кінцевий термін прийому заявки та мотиваційного листа - 1 квітня 2015 року

Реєстраційна форма на програму за цим посиланням

Організатори програми: Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету та ГО «Українська Галицька Асамблея».

 

Контактна особа:

Іван Спринь

+38 097 900 84 65

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку