Запрошуємо на екологічний форум «Енергія Змін»

Ти учасник екологічної організації або ініціативи? Ваша команда вже має досвід реалізації проектів ? Ви ще не досягли рівня Green Peace по масштабності, однак Ви амбітні та хочете змінювати світ навколо себе?

Тоді, варто заповнити заявку на всеукраїнський кліматично-енергетичний форум "Енергія Змін 2016" за посиланням.


«Енергія Змін» - українська адаптація міжнародного форуму Power Shift.


Power Shift - подія, створена для розвитку кліматичного руху. Наразі форуми Power Shift відбуваються в США, Австралії, Новій Зеландії, Європі, Африці, Індії, Японії та Південній Азії. Ця подія об’єднує кліматично-енергетичних активістів і громадські організації всієї країни, в якій проводиться, для обміну знаннями та набуття навичок, необхідних для залучення широких мас населення до вирішення проблеми зміни клімату.


Чотири дні з 1 по 4 грудня в Київ (Ірпінь) будемо ділитись знаннями про :
- пошук грантової підтримки для ваших проектів
- основи конфліктології, та вмінням обертати складні ситуації на користь для вашого проекту.
- командотворення і комунікації, які є однією з найважливіших складових кожного проекту.
- навички прийняття спільних рішень.


Додатково на форумі ви зможете ближче познайомитись та навіть потиснути руки визначним українським особистостям, представникам політичної влади, бізнесу, фондів для виявлення можливостей співпраці. Обміняєтесь контактами з іншими екологічними ініціативами, адже форум збере 30 команд еко-активістів з різних куточків України, які мають успіх у втіленні проектів сталого розвитку.
Разом ми створимо бачення сталого розвитку України і дамо відповідь на запитання, яку ми хочемо мати енергетику країни в майбутньому.
Форум запланований у форматі лекцій та панельних дискусій в рамках яких відбудеться ярмарка експертів. Кількість місць обмежена, відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Про результати конкурсу буде повідомлено 30 жовтня. Після чого відібрані учасники протягом двох тижнів мають підтвердити участь і сплатити організаційний внесок.


Розмір організаційного внеску для тих, хто зареєструється в період 30.09-15.10 складає 200 грн. Це вже п’ята “Енергія Змін” в Україні. Щороку форум створює новий етап розвитку кліматичного руху в Україні. Його учасники проводять акції та флешмоби, організовують тематичні кампанії та проекти. Відчуй в собі Енергію Змін – долучайся до форуму!


Партнери заходу: DRA e.V. за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини, Робоча група неурядових екологічних організацій з питань зміни клімату (РГ НУО ПЗК), Екоцентр, ГО “Інститут миру і порозуміння”, Громадянська Платформа Нова Країна, Громадянська Мережа ОПОРА.
Інформаційні партнери: WWF (Всесвітній фонд природи), Американська Рада з міжнародної освіти, Інститут лідерства та управління УКУ.


Контакти організаторів:
з питаннями стосовно участі можна звертатися до:
Ольга Фурсік
(063)6506113
(098)1788301
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Контакт для спікерів і партнерів:
Ілля Єременко
(063)4835122
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Media

{pngremote}http://management.lviv.ua//images/announce/14446217_588794744645748_1375435311203886589_n.png{/pngremote}

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку