Відкриття Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями

У понеділок, 25 вересня, о 10.00 в Центрі Митрополита Андрея Шептицького розпочнеться урочисте відкриття Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями Інституту лідерства та управління УКУ. Це перша в Україні магістерська програма такого профілю. З 9 регіонів України до Львова приїде 32 лідер та лідерка громадського сектору.

«Особливістю нашої програми є те, що на ній вчаться люди, які вже мають певний досвід роботи в громадському секторі і хочуть професійно розвиватися. Радіємо, що цього року багато з них прийшли до нас уже з готовими ідеями для дипломних проектів, націлених на розвиток соціального підприємництва. Усі абітурієнти створювали мотиваційні відео на тему «Як я будую громадянське суспільство», розв’язували кейс, в якому давали рекомендації, як покращити діяльність запропонованої їм організації на певному етапі її розвитку», – розповіла керівниця Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями Дарина Данильченко.

Навчатимуться на магістерській програмі керівни-ки(ці) громадських організацій, проектні менеджер(к)и та інші громадські активіст(к)и, які готові професійно зростати та розвивати громадянське суспільство. Нові студент(к)и представлятимуть такі організації як: Вільна Хата, Інша Освіта, Пласт, Про.Світ, СТАН, Українська Академія Лідерства, Крим SOS, Transparency International Ukraine, Ukrainian Volunteer Service та інші.

Навчання на Магістерській програмі з УНО сформоване так, щоби дати комплексні знання про громадську організацію. Для цього студенти вивчають теми про стратегічне управління, фінансовий менеджмент, законодавчі аспекти, комунікацію та інші важливі аспекти функціонування організації. Також передбачена практична частина, на основі якої студент(к)и вивчають досвід успішних неприбуткових організацій.

Минулого року програма з УНО отримала ліцензію Міністерства освіти та науки України. Після акредитації випускники зможуть отримати державний диплом.

Навчання триватиме півтора роки та складатиметься із восьми 6-денних модулів. Викладачами на програмі будуть Олександра Бакланова, Євген Глібовицький, Оксана Дащаківська, Володимир Турчиновський, Інна Совсун та інші відомі експерти в громадському секторі.

Програма

Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька 2а, ауд. 302.

10:00 Вітальне слово директорки  Інституту лідерства та управління Наталі Бордун

10:15 Розмова о.-р. Б. Праха зі студентами про ідентичність та цінності Українського католицького університету

11:00 Привітання від випускників програми минулих років

11:30 Святковий фуршет

12:00 Лекція декана факультету суспільних наук В. Турчиновського “Лідерство у служінні та менеджмент дарів у ХХІ столітті”

13:00 Обід

14:00 Інтеграційий квест для студентів програми УНО (територія студентського містечка УКУ)

Багатофункціональний академічний корпус УКУ, вул. Козельницька, 2а, 308 ауд.

16:00 Завершальна сесія

Орієнтовний час завершення 17:00.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку