Як ухвалювати рішення в умовах постійної невизначеності

 

Запрошуємо агентів змін на дводенну навчальну програму з Human System Dynamics про ухвалення рішень в умовах ризику, надмірної складності та невизначеності. 

Світ стає складнішим, плинним, заплутанішим, зникає очевидний зв’язок між причиною і наслідком. Проблеми поєднуються в нероздільні взаємопов’язані клубки. Щоби навчитися розв’язувати такі проблеми, потрібні дієві та прості інструменти. Human System Dynanics, опираючись на теорію хаосу і теорію комплексності, допоможе ідентифікувати непередбачувані, виникаючі (емерджентні) області соціальних та економічних систем. HSD пропонує набір моделей для розуміння такого змінного світу і методів, щоб діяти і змінювати його. 

Якщо ви впроваджуєте зміни, розв’язуєте конфлікти чи допомагаєте командам працювати краще, тоді HSD є простим потужним засобом, який дозволяє змістовно діяти й отримувати результати. Програма корисна керівникам ГО, соціальним підприємцям, менеджерам проектних офісів реформ, перемовникам, спеціалістам з безпеки та ризику, інноваторам, розробникам нових програм і всім, хто цікавиться змінами, ростом складності суспільства та майбутнім. Під час Adaptive Actions Lab упродовж двох днів ми працюватимемо короткими ітераціями, які включатимуть теорію і практику. 

Дата: 17–18 листопада

Місце: вул. Козельницька, 2а

(Академічний корпус Українського католицького університету)

Організатори: ІЛУ, УКУ.

Зареєструватись: https://goo.gl/5NJxYB
Вартість: 3 300 грн
Робоча мова: Англійська

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку