Презентація результатів дослідження "Цінності нової української школи"

Запрошуємо освітян та усіх охочих на презентацію результатів дослідження "Цінності нової української школи". Подія розпочнеться 21 березня о 15.00 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (паркова аудиторія). 

Зустріч стане підсумковою у рамках напрямку "Лідерство, що базується на цінностях" проекту Простір освітніх ініціатив. Дослідження презентує його автор - Руслан Савчинський, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології ЛНУ імені І. Франка. Опісля запланована дискусія. 

У грудні минулого та в січні цього року Інститут лідерства та управління УКУ разом із модераторами провів 13 тематичних дискусій для вчителів у 10 містах України. Педагоги давали свої визначення цінностям, зазначеним у Концепції нової української школи, а також визначали напрямки і форми ретрансляцій цінностей вчителів, покликаних формувати особистість сучасного учня. За результатами тематичних воркшопів Руслан Савчинський провів аналіз дискурсивних вимірів цінностей, закладених у проекті нової української школи. Усі напрацювання експерт презентує на зустрічі. 

"Лідерство, що базується на цінностях" є одним із напрямків проекту "Простір освітніх ініціатив". Метою проекту є сприяти розвитку цінностей педагогів, які зможуть ефективно і успішно використовувати свій вплив у шкільному середовищі, відповідаючи потребам нової української школи і викликам майбутнього.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку