Лекція Ярослава Юрчишина "Допомогти чи тиснути, або як досягти максимуму у стосунках із владою"

 

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету спільно з Лабораторією законодавчих ініціатив запрошують усіх охочих на публічну лекцію "Допомогти чи тиснути, або як досягти максимуму у стосунках із владою". Спікер: Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Ukraine. Подія з нагоди презентації посібника "Адвокаційна діяльність та її особливості у роботі з парламентом" розпочнеться 22 березня о 10.00 год.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації до 21 березня (включно): goo.gl/7p5dM8.

"Адвокаційна діяльність та її особливості у роботі з парламентом" - це перше в Україні видання, в якому систематизовані теоретичні знання процесу здійснення політики та адвокації та досвід реалізації парламентських адвокаційних кампаній, набутий громадською коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у співпраці з Лабораторією законодавчих ініціатив упродовж 2015-2016 рр. Посібник створено з метою надати громадським активістам, керівникам організацій, працівникам адвокаційних та комунікаційних напрямків ГО, представникам влади та бізнес-спеціалістам у сфері налагодження стосунків з урядовими структурами розуміння, як ефективно може взаємодіяти суспільство та влада за допомогою адвокації. 

Захід відбувається в рамках реалізації Програми USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво", що виконується Фондом Східна Європа.

За детальнішою інформацією звертайтесь: Ірина Черпак, тел.: (067) 242 80 91; Дарія Данильченко, тел.: (067) 164 20 87.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку