Зустріч із лауреаткою нагороди "Світло справедливості" Наталією Седлецькою

Запрошуємо усіх охочих на зустріч із лауреаткою нагороди "Світло справедливості" 2017 року Наталкою Седлецькою. Подія розпочнеться 26 березня о 18.00 год. в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (ауд. 127).

У програмі: представлення нагороди та лауреатки, лекція від Наталки Седлецької "Ціннісні виклики в антикорупційній розслідувальній журналістиці", запитання/відповіді та неформальне спілкування опісля.

Зареєструватись: goo.gl/m5ma87.

Наталка Седлецька – українська журналістка і ведуча, відома розслідуваннями корупційних схем українських політиків і чиновників. Улітку 2014 року заснувала резонансну програму розслідувань "Схеми. Корупція в деталях" (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу UA:Перший). Наталка також є володаркою численних журналістських нагород національного та міжнародного рівня. 

Нагорода "Світло справедливості" заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник і вручається "за моральне і духовне лідерство в Україні" у пам’ять про її батька Михайла Шкільника, громадського і політичного діяча часів Української народної республіки.

Лауреатами нагороди стають особистості, які перебувають в авангарді суспільно-політичного життя України і своїм життям та професійною діяльністю дають свідчення скромності, безкорисливості й вірності моральним принципам, мужнього слідування своїм переконанням та жертовності в обороні ідеалів демократичного суспільства.

Попередніми лауреатами премії були Євген Сверстюк, Мустафа Джемілєв, Лариса Заливна.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку