Освітня конференція про відповідальне громадянство (Краматорськ)

У суботу, 30 червня, Інститут лідерства та управління УКУ запрошує громадських активістів та активісток, а також представників мас-медіа взяти участь в освітній конференції "CitizenLab: лабораторія відповідального громадянства". У рамках конференції запланована публічна лекція експерта Інституту політичної освіти Олександра Солонтая, три паралельні дискусії на теми про стратегічне планування, критичне мислення, довіру, презентації цікавих проектів громадських активістів Донецької області, а також обмін думками та ідеями за кавою. Подія відбудеться в м. Краматорськ за адресою: Авангард-Хол, вул. К. Гампера, Сад Бернацького.

Захід є завершальним у рамках однойменного проекту, який реалізовує ІЛУ УКУ спільно з такими хабами соціальної дії та громадськими організаціями, як: "Друзі" (Костянтинівка),  "Вільна Хата" (Краматорськ), "Халва" (Дружківка), "Лампова" (Покровськ), MOVE та NovoСхід (Новогродівка).

Обов'язкова реєстрація учасників до 28 червня (включно): https://goo.gl/forms/WVzcO2evAK1rGHYZ2.

"Наш проект покликаний допомогти громадським активістам та активісткам Донецької області більш ефективно впливати на розвиток свого регіону. Понад 100 осіб навесні вже взяли участь у навчальній програмі "Майстерня активних", що відбулася в 5-ти містах Донецької області: Дружківці, Краматорську, Костянтинівці, Покровську та Новогродівці, після чого вони працювали над вирішенням проблем у своїх містах. Завершальна конференція у Краматорську буде чудовою нагодою поділитися досвідом із такими ж активними мешканцями регіону та обмінятися думками і здобутими навичками для творення спільноти відповідальних громадян та будування нових партнерств", - розповіла менеджерка проекту CitizenLab Cоломія Максимович.

Організатори запрошують на конференцію усіх, кому не байдужа тема відповідального громадянства, а також тих, хто хоче поглибити свої знання цю тему.

 

Програма заходу

8:30 - 9.00 Реєстрація учасників
9:00 - 9.15 Вітальне слово
9:15 - 11.00 Публічна лекція «Розширення правових та фактичних можливостей громадян впливати на ухвалення рішень. Нова система громадського контролю»
Олександр Солонтай, експерт, керівник програми практичної політики в Інститут Політичної Освіти
11:00 - 11.30 Кава-перерва
11:30 - 13.30 Ярмарок проектів учасників
13:30 - 14.30 Обід
14:30 - 16.00 Паралельні сесії у форматі дискусії

"Важливість стратегічного мислення для громадських активістів"
Модератор: Андрій Козлов, випускник УКУ
"Три «П»: Пост-правда, Пропаганда, Популізм. Що залежить від відповідальних громадян?"
Модераторка: Людмила Левченюк, керівниця з комунікацій ІЛУ УКУ
"Формування спільноти: довіра - це важко чи легко? Передумови життєздатності ідеї Urban Space в Краматорську"
Модераторка: Ольга Дятел, Голова ГО “Інша Освіта”, менеджерська команда Urban Space 500, координаторка дослідження ідеї Urban Space у Краматорську.
16:00 Фуршет

За додатковою інформацією звертайтесь:

Соломія Максимович, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., моб.: +38 (093)8398807.

Проект "СitizenLab: лабораторія відповідального громадянства" від Інституту лідерства та управління УКУ реалізовується в рамках проекту "Програма сприяння громадській активності «Долучайся!»", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та  здійснюється Pact в Україні. Зміст проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не відображає погляди агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку