×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/440

ІЛУ ввійшов у трійку переможців

Інститут лідерства та управління УКУ ввійшов у трійку переможців V Форуму розвитку громадянського суспільства

29 листопада, під час V Форуму організаційного розвитку громадського суспільства, стали відомі результати голосування учасників минулорічного Форуму. У конкурсі серед українських організацій-провайдерів, які надають послуги для розвитку та зміцнення спроможностей (тренінги, консультації, моніторинг, коучинг тощо) Інститут лідерства та управління Українського католицького університету зайняв третє місце. Друге місце поділили між собою Інститут професійного фандрайзингу та Руслан Краплич, а перше – провайдери Pro.mova та  Ресурсний центр Гурт. Голосування проводилось за системою «один учасник – один голос» за такими критеріями: сучасні методики, пост-тренінговий супровід, ефективні зміни в роботі організації після отриманих послуг. 

 

Форум організаційного розвитку громадського суспільства є довгоочікуваною та визначною подією в третьому секторі: наприклад, цього року активну участь у Форумі взяли близько тисячі представників не тільки громадських організацій, але й бізнесу, влади та медіа з усієї України. Тому здобуте третє місце – важливий і приємний сюрприз для команди Інституту лідерства та управління УКУ.

“Для нас особлива цінність цієї відзнаки в тому, що переможців визначали громадські діячі, тобто ті,  для кого ми працюємо. Це не лише визнання клопіткої праці, а й велика відповідальність – розвиватись та служити тим, хто змінює нашу країну”, - каже директорка ІЛУ Наталя Бордун.

 

Організаторами форуму є  ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента України,  за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, та багато інших.

 

 

Media

{JPGremote}http://management.lviv.ua//images/news/IMG_8319.JPG{/JPGremote}

Image Gallery

{gallery}440{/gallery}

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку