Місце, де створюється нова еліта Донбасу

10 січня  розпочалася Зимова школа лідерства для студентів-переселенців з окупованого Донбасу та АРК Крим, організована Київським офісом Інституту Кеннана та Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету.  

Учасниками Школи стали більше 20 студентів-переселенців з університетів, які були перенесені з Донбасу та Криму у різні регіони України.

«Тут ми творимо нову еліту Донбасу», - каже Катерина Смаглій, директорка Київського офісу Інституту Кенанна.

На відкритті Зимової школи лідерства ректор УКУ, о. Богдан Прах звернувся до учасників:

«Наша країна вас дуже потребує. Ви маєте виконати велику місію в Україні. Ніхто без нас її не збудує. Ми маємо важко працювати заради свободи. Все в наших руках».

Метою школи є створення платформи для пошуку нових партнерів для проектів, підсилення лідерського потенціалу учасників та мережування з однодумцями.

Школа розпочала свою роботи із курсу «Лідерство та сучасні виклики» Наталії Бордун, директорки Інституту лідерства та управління УКУ.

Також, в рамках Школи відбуваються лекції провідних викладачів та дослідників України та США, громадських діячів та політиків, таких як Ярослав Грицак, Мирослав Маринович, Євген Глібовицький, Ганна Гопко та багатьох інших.

 Студенти вмотивовані та активні, більшість з них вперше знайомляться з УКУ. 

«Я вирішив взяти участь у Школі тому, що мене цікавить тема лідерства та особливо тема переселенців, оскільки я сам є переселенцем з Донецька, та займаюсь питанням деокупації Донбасу. Мої очікування здійснилися щодо інтелектуального наповнення програми. Завжди хотілось познайомитись з УКУ. Мені як історику, особливо цікаво почути лекцію Ярослава Грицака», - каже Карен Нікіфоров, студент 6 курсу.

Організаторами події є Київський офіс Інституту Кеннана, Інститут лідерства та управління УКУ, громадська організація “Українське фулбрайтівське коло” та програма ім. Фулбрайта в Україні. Школа проводиться за фінансової підтримки Відділу культури та преси Посольства США в Україні.

 

Media

{jpgremote}http://management.lviv.ua//images/news/dsc_5985.jpg{/jpgremote}

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку