У дорозі до суспільства слухаючого: зустріч з Іриною Соловей

У щойно відкритому Центрі Митрополита Андрея Шептицького 12 вересня Інститут лідерства та управління УКУ організував ТhinkShop з Іриною Соловей "Від суспільства слухняного до суспільства слухаючого". Відома соціальна інноваторка, співзасновниця платформи “Велика Ідея” та президентка ГО “Ґараж Ґенг” говорила про зміни в суспільстві з фокусом на запитанні “Чи стане культура свободи культурою майбутнього розвитку?”. Захід відбувся в рамках Святкового тижня УКУ. Публікуємо деякі важливі думки спікерки, а також рефлексії та запитання, які вони викликали в аудиторії.

Відповідальність vs. Відповідність
На перший погляд зв’язок між двома поняттями не очевидний, але Ірина Соловей каже, що спостерігає у суспільстві заміщення відповідальності відповідністю. Цю тезу варто розглядати в контексті того, що суспільство існує у постійному узгодженні позиції індивіда зі звичками в суспільстві.
Чому зберігати активну позицію твердою суспільно корисно?


Боротьба і співтворення
На думку Ірина Соловей, саме у достатньо довгому і глибокому діалозі різних, але активних твердих позицій можуть утворюватись соціальні інновації. Вона відзначає, що часто ми хибно сприймаємо форму діалогу як інструмент досягнення компромісу між певними двома полярними сторонами, і даремно очікуємо, що ситуація вирішиться, коли сторони домовляться. Насправді ж творення чогось нового і суспільно корисного вимагає не поступок, а кроків назустріч. Зазвичай участь у цьому процесі беруть більше, аніж дві сторони, і тоді задовільною формою боротьби заради розвитку для них стає досвід співпізнання, який уможливлює співтворчість.
Якщо залучених до процесу сторін може бути багато, то як визначити, до кого дослухатись? Чи треба намагатись “почути кожного”?
“Важливо почути тих, з ким ви хочете співпрацювати над проблемою”, – відповідає Ірина Соловей.
Як зробити крок назустріч людям, що мають антагоністичні позиції?
На думку Ірини, у такій співпраці особливо потрібна любов та емпатія: вони бачать сенс у тому, щоб зайняти цю позицію. Чи можемо ми цей сенс розпізнати?


Бути слухняним vs. Вміти слухати
Запитання ставить спікерка: як часто після виголошення своєї позиції ми думаємо, “а чи достатньо влучно я сказав, достатньо чітко висловився”? І як рідко ми думаємо, “а чи добре я почув іншого”. Важливо вміти слухати і практикувати активне слухання, відповідаючи собі на запитання: “чого я можу навчитись”, “чи достатньо я почув(-ла)”, “що мене здивувало”? Тобто, вчитись бути активним через слухання.
Так само, як і слухати інших, важливо почути себе. Ірини Соловей каже, що люди залишатимуться у певному процесі, допоки вони розвивають у ньому себе і сприяють розвитку інших, створюючи таким чином додану вартість.
У зазначеній парі сенсів “слухняний” сприймається як негативний. Насправді ж слухняність може мати свої плюси, якщо вона доречна і своєчасна. Ірина наводить приклад із пожежею або прийомом у компетентного лікаря: у цих випадках ви хотітимете бути слухняним і чітко робити те, що вам кажуть.


Спільнота і суспільна інноваційність
“Я схиляюся до того, що успішне суспільство визначає рівень узгодженості”, – каже Ірина Соловей. Щоби було що узгоджувати, варто наважуватись усвідомолено шукати “іншого”, і визнавати, що “інше” світосприйняття хтось може сприймати як чуже, і ця позиція також чимось зумовлена. Рівень узгодженості формується завдяки вмінню бути різними, і, посилюючи різноманіття, бути здатним вчитися один у одного, щоб взаємодіяти з високим ефектом продуктивності.
Спільнота тільки набуде, якщо дозволить іншим позиціям виражатися всередині себе як у контейнері, адже це можливість краще себе усвідомити і зрозуміти. Інноваційність залежить від того, наскільки активно ми обмінюємось різними ідеями. Щоби цей обмін відбувався, у суспільстві має існувати довіра: виголошуючи свою позицію, “інший” має бути впевнений, що отримає дружній зворотній зв’язок.
Ірина Соловей каже, що насамперед це справедливо для освітніх структур і центрів компетенцій. Якщо до навчальних програм відбирати не тільки “найсильніших” людей, а й індивідів з глибшим життєвим досвідом у певній темі (який може бути негативним), це додасть нової глибини у розумінні конкретного виклику.
“Центри лідерства мають виробляти чуйність, як мистецькі школи виробляють треноване око”, – каже Ірина Соловей.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку