Як студент(к)и ІЛУ УКУ допомогли п'ятьом соціальним підприємствам стати кращими

 

"Теорія без практики – не має змісту! Практика без теорії – сліпа!". На початку курсу із соціального підприємництва саме на цьому наголосив викладач Артем Корнецький студентам Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями. І, щоби поєднати теорію та практику, запропонував п’ятьом соціальним підприємствам співпрацю зі студентами.

Упродовж двох місяців 5 команд працювали із соціальними підприємствами "Дивовижні", "Квіткове щастя", ВУМ-online, Heyday та Laska. Під час третього навчального модуля команди презентували проекти своїм колегам, викладачу та самим підприємцям.

Кожне підприємство запропонувало розробити бізнес-модель. У декого з них вже працювала соціальна складова, а деякі, навпаки, потребували розробки соціальної концепції бізнесу.

Heyday виготовляло сучасний український патріотичний одяг кежуал-стилю, втім через низку обставин заморозило свою діяльність. Готуючись до перезапуску бренду та виробництва одягу, Роман Зорій, один із засновників Heyday, запропонував розробити соціальну складову компанії, що допомогла би розвивати українську мову. Команда зрозуміла, що Heyday може стати своєрідним індикатором української ідентичності, вивчила ринок, конкурентів, та напрацювала варіант, коли підприємство буде віддавати прибуток від однієї з лінійок патріотичного одягу на підтримку проектів з розвитку української мови та молодих митців.

Про роботу команди розповідає Анастасія Бондаренко, тімлід: "Одним із найбільших викликів було тримати в тонусі команду, оскільки через фізичну дистанцію ми працювали виключно по skype. Звісно, це ускладнювало комунікацію. Важливо було створити командну атмосферу. Вважаю, нам це вдалося. Під кінець роботи у нас з’явилися внутрішні жарти, ми розуміли один одного з півслова. Моє відкриття як тімліда: у спільній роботі люди відкриваються з неочікуваних сторін, можна дізнатися про унікальні компетенції кожного. Ще одним викликом було навчитися чути один одного. Ми вислуховували усі ідеї, а остаточний варіант погоджували між собою. Це важливий елемент поваги та взаєморозуміння".

Ще одна команда працювала із соціальним підприємством "Квіткове щастя". За словами       його засновниці Ольги Конончук, це майстерня добрих справ, де основна цінність – ЩАСТЯ. Соціальний проект ділиться емоціями радощів через несподівані подарунки квітів тим, хто їх давно не отримує. Окрім цього, допомагає 28 малозабезпеченим сім’ям. Підприємство працювало без отримання прибутку, який можна вкладати у розвиток та додаткові соціальні ініціативи, тому команда запропонувала, як і кому можна продавати квіткові композиції, не порушуючи головної ідеї соціального підприємства.

Олександра Смірнова ділиться досвідом тімліда: "Працювати з реальним підприємством, а не кейсом, – це вже виклик для команди, адже результати роботи можуть бути використані замовником та впливатимуть на кінцеві зміни. Одне з відкриттів про нашу взаємодію полягало в тому, що не завжди поставлене завдання є ключовим чи впливовим. Немає нічого неможливого, якщо є бажання кожного включитися і долучитися до творення змін, бо особистий досвід додавав нового бачення і розуміння суті. Ми згуртувалися за ці два місяці, і "Квіткове щастя" стало "нашим", а не чужим. Представниці групи займаються різноманітною діяльністю в житті, тож вклад кожної складно переоцінити. Презентації в колі одногрупників і представників інших соціальних підприємств показали можливі проблеми в діяльності сучасних changemakers. Відкритість, готовність співпрацювати, вміння побачити все з різних сторін додає фарб у загальну картину і будує громадянське суспільство іншого рівня".

Laska – це благодійний магазин, що приймає, розподіляє та продає одяг від людей, а також від українських виробників. Відсоток із продажу компанія передає на благодійність.

Презентацію тімлід Анна Пихтіна почала так: "Подивіться, на мені весь лук з «Ласки»!".  Демонструючи напрацювання команди, вона відзначила: "Окрім соціальної місії Laska виконує ще одну надважливу функцію – вчить відповідального споживання речей. І це справді важливо, адже наші колеги, які працювали з Heyday, також про це говорили".

Для виконання поставлених замовниками завдань команда провела соціологічне опитування 467 респондентів серед лояльної або потенційної аудиторії Laska. Це допомогло визначити подальші напрямки роботи, зрозуміти портрет споживача, оцінити сильні та слабкі сторони благодійного магазину.

Анна Уварова, засновниця-координаторка Laska, поділилася однією з найважчих задач соціального підприємства: "90 % речей, які приносять в Laska, підлягають утилізації. Це справжній виклик для нас, адже в Україні не існує переробки текстилю!".

Ще одна команда співпрацювала з ВУМ-online – першою в Україні дистанційною платформою громадянської освіти.

Цікава статистика: кожен десятий українець став слухачем ВУМ, із них понад 5 тис. заснували власні ініціативи. Команда студентів ІЛУ УКУ працювала над розробкою частини платформи ВУМ-corporate, що створюватиме індивідуальні навчальні рішення для корпоративних клієнтів.

За словами тімліда Олександра Мєдвєдєва, головним викликом було сформувати унікальну ціннісну пропозицію для замовника та відповідно сформулювати місію. "Досягненням команди вважаю те, що ми змогли запропонувати цікаве рішення – конструктор ВУМ та платні сертифікати з поясненням, чому вони мають працювати", – підсумував Олександр.

Із соціальним підприємством "Дивовижні" команда працювала над напрямком корисних корпоративів. Ці заходи – не лише відпочинок та розваги для колективів, а й розвиток колективу та виховання соціальної відповідальності. У своїй роботі команда розробила цікаві ідеї щодо діяльності соціального підприємства по всій Україні. Коментує Олександра Пєтушкова, тімлід команди: "За два місяці ми встигли протестувати різні варіації роботи разом. Радію, що ми змогли зберегти при цьому фан та легкість. Зазвичай, ми збиралися, розподіляли між собою завдання за принципом: що кому більше подобається. Потім усе разом зводили в один документ і спільно допрацьовували. Я мала ще один особистий виклик – делегування обов'язків. Нам дуже пощастило із Ксенією Дронь, яка розвиває напрямок соціального підприємництва у "Дивовижних". Вона завжди відкрито говорила з нами, ділилася досвідом, була на зв'язку і до останнього хвилювалась та підтримувала нас".

Підсумовуючи презентації п’яти команд, Артем Корнецький зауважив, що декілька груп у своїх презентаціях часто говорили "ми" або "наше соціальне підприємство". Це демонструє, наскільки команди за два місяці включилися в роботу та перейнялися діяльністю підприємств. Сподіваємося, що керівники соцпідприємств використають напрацювання команд, а команди погодяться перейти від теорії та порад до спільного із підприємствами втілення.

Підготувала Марія Савіна

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку