Експерти ІЛУ поділилися знаннями про особливості роботи тренерів із командою Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!»

 

Упродовж трьох днів, із 14 по 16 березня, співробітники, волонтери та приятелі Соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить!» у Хмельницькому набували вмінь для того, щоб стати професійними тренерами. Своїми знаннями та навичками ділилися з присутніми експерти Інституту лідерства та управління УКУ – Наталя Бордун і Дмитро Якимець. Навчання для 16 осіб на базі Благодійного фонду «Карітас Хмельницький» ініціювало керівництво «Хтось не зробить».

За словами керівниці Соціальної ініціативи Ольги Нагорної, за два роки  діяльності «Хтось не зробить!» реалізувала багато добрих справ. Окрім штатної команди до цього були долучені й інші люди – волонтери та активні помічники. Саме для них і виникла потреба провести  навчання.

«Основний контингент наших працівників – молоді люди, яким необхідно створювати умови для розвитку і навчання. Це допоможе їм хотіти працювати краще і знати, як це робити ефективно», – розповів о. Іван Данкевич, директор БФ «Карітас Хмельницький».

Програма тренінгу поєднала теорію та практичні заняття, необхідні для успішної роботи тренера. Говорили про особливості навчання дорослих, форми та інструменти, інтерактивні методики донесення знань, дизайн навчальних закладів, про підготовку та проведення тренінгових  сесій, роботу з аудиторією, оцінювання та досягнення результатів.

«Я зрозуміла, над чим мені треба працювати і, найголовніше, як працювати. І вже планую застосувати набуті вміння, щоб провести тренінг для однокласників свого брата. Думаю, для мене як майбутнього тренера це буде корисний початок. Навчання також надихнуло мене до особистісного росту», – розповіла Ірина, волонтерка Соціальної ініціативи «Хтось не зробить».

Ще одна учасниця, волонтерка Оксана Ганьба, після навчання планує проводити школи для батьків. «Декілька днів тому я не бачила себе в ролі тренера, а тепер бачу. Дуже хочу бути тренером, який спонукає людей до втілення змін у житті. За ці три дні я зрозуміла, що можу це робити. Тренери показали нам структуру і труднощі, які можуть виникати. Завдяки практичним вправам ми побачили, як їх можна вирішувати. Тримаю в руках виписані очікування, які я мала від себе і від тренінгу. Я отримала більше, бо розширила світогляд, вийшла із зони комфорту завдяки виконанню практичних завдань», – зазначила Оксана.

Організатори заходу переконані, що отримані знання допомогли підвищити фаховий рівень тренерів, працівників різних служб Хмельницького «Карітасу», і це допоможе зміцнити інституційний розвиток організації.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку