Заснування стипендії імені Елейн М. Волошин (1952-2017)

Інститут лідерства та управління УКУ із задоволенням оголошує про заснування стипендії імені Елейн М. Волошин (1952-2017)

Елейн була виконавчою директоркою Міжнародного інституту в Акроні, штат Огайо, і лідеркою в неприбутковому секторі локального рівня упродовж тривалого часу. Її завжди захоплювала діяльність Інституту лідерства та управління УКУ, особливо Магістерська програма з управління неприбутковими організаціями. У її пам'ять родичі Тарас і Катерина Шмагала ("Мідж") заснували стипендію імені Елейн М. Волошин на благо ІЛУ. Враховуючи пристрасть Елейн до управління в неприбутковому секторі та її любов до української спадщини, вони вважають, що цей подарунок є належним способом визнати її внесок.

Елейн часто говорила про імміграцію своїх дідуся і бабусі з України, що сформувало її як посвячену захисницю іммігрантських і біженських громад Акрона. Вона керувала 100-річним агентством із переселення тисяч людей із Бутану, Афганістану, Конго та інших проблемних місць у світі.

За десятиліття, перш ніж очолити Міжнародний інститут в Акроні, Елейн заснувала Центр розвитку неприбуткового сектору, щоб допомагати іншим організаціям організовувати фандрейзингові кампанії, писати проектні пропозиції, формувати бюджети та працювати з волонтерами. Раніше вона керувала Info Line Inc., що об'єднує малозабезпечених людей зі службами з питань здоров'я населення та соціальних послуг, проводила власні консультації для неприбуткових організацій і була випускницею Центру політик і практик неприбуткового сектору Клівлендського державного університету. Йдучи стопами своїх батьків, бабусі та дідуся, вона також була активною в місцевій українсько-американській громаді, надаючи підтримку та менторство Українському музею-архіву в Клівленді та іншим українським організаціям.

Інститут лідерства та управління вдячний родині Шмагала за їхню щедрість і впевненість, що приклад Елейн Волошин посвячення себе служінню спільноті і ефективне управління в неприбутковому секторі будуть джерелом натхнення для молодих лідерів України упродовж багатьох років.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку