Коли інституції діють: усе про особливості вступу на магістерську програму з УНО

Магістерська програма з управління неприбутковими організаціями зібрала декілька десятків громадських активістів та активісток 11 травня у Центрі Андрея Шептицького УКУ. Гості мали нагоду не лише почути про особливості цьогорічного вступу на Програму, поспілкуватися з випускниками, але й отримати відповіді від сенатора УКУ Ярослава Рущишина щодо побудови сучасних відносин між бізнесом та громадським сектором в Україні.

Дізнатися про особливості єдиної сертифікованої Міністерством освіти та науки України програми з управління в третьому секторі можна завжди, завітавши чи зателефонувавши до офісу Інституту лідерства та управління УКУ. Однак цього травневого вечора активісти й активістки мали можливість звірити годинники та перейняти досвід саме від теперішніх студентів і випускників.

Для колишньої студентки Програми Іванки Герус, фінансової керівниці львівського осередку "Пласт", навчання стало т. зв. game changer: "Що мені дала Програма? Я покинула бізнес, в якому працювала раніше, і переконалася, що можна саме працювати, а не волонтерити в громадському секторі. Найбільш важливим стало усе, що пов’язане з фінансами. Тим паче, що фінанси зачіпають практично всі галузі, які є в організації - комунікації і управління персоналом, що також стало вагомим для мене. Найцінніше - це те, що є люди, з якими ми навчалися разом, з якими зараз можна консультуватися та співпрацювати. Так само є дуже велика підтримка від викладачів, з якими я досі спілкуюся".

Натомість потенційна абітурієнтка Оксана Фітель, координаторка програм і проектів  ГО "Центр соціальних інновацій", зізналася, що саме потреба мати загальну перспективу у галузі стала визначальною, щоб здобувати освіту в управлінні: "Маючи практичний досвід, я розумію, що мені бракує системних знань, які приходять після "вставання на граблі", коли доводиться вчитися на власних помилках. Така програма зробила би мою роботу більш ефективною і врахувала вже досвід тих людей, які є фахівцями у сфері розбудови громадянського суспільства".

Під час Дня відкритих дверей була також нагода обговорити деякі проблеми, з якими зіштовхуються представники громадянського суспільства в Україні. На думку підприємця і громадського діяча  Ярослава Рущишина, це, насамперед, низький рівень довіри в українському суспільстві, що стає перепоною для ефективної діяльності в усіх сферах. Парадоксально, але саме за умов низького рівня довіри в результаті революційних подій в Україні, учасником яких був  і пан Ярослав, активісти віддавали важелі впливу тим, хто уже був при владі. Довіра сьогодні стає запорукою існування інституцій, зважаючи на глобалізацію ринку та розмивання вертикального штибу владних відносин. "Якщо ми хочемо надати чомусь поступальний процес, треба створювати інституцію. А це, як правило, громадська організація", - зазначив пан Ярослав.

Варто звернути увагу на особливості цьогорічного вступу, про які розповіла керівниця  магістерської програми Дарія Данильченко.

Для вступу на магістерку з управління неприбутковими організаціями потрібно:

  • до 20 липня заповнити аплікаційну форму (документ можна завантажити із сайту ІЛУ) та надіслати на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • до 20 липня надіслати мотиваційне відео на тему "Як я будую громадянське суспільство?";
  • з 2 по 28 липня 2018 року подати документи до приймальної комісії;
  • скласти вступні іспити: фаховий (усна співбесіда) та з англійської мови (для абітурієнтів, які мають попередню освіту з інших спеціальностей (не менеджмент) - скласти  додатковий фаховий іспит.

Собівартість навчання на Програмі становить 50 000 гривень. Усі, хто вступають на Програму, отримують стипендію, що покриває 40% вартості навчання. Також упродовж червня відбувається стипендійний конкурс, за результатами якого можна отримати більшу стипендію. Таким чином вартість навчання може становити від 15 000 до 30 000 гривень.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку