Різновекторний підхід: як студент(к)и розробляли стратегії для «Львівської освітньої фундації»

«Стратегія – це дуже цілісний документ», - переконаний Євген Глібовицький, викладач Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями ІЛУ УКУ. За його словами, у стратегічному плануванні організації важлива кожна деталь, і саме в цьому переконалися студенти програми на практиці. Близько місяця п’ять команд працювало над створенням стратегій для благодійної організації «Львівська освітня фундація». За цей час їм вдалося подивитися на розвиток організації різновекторно.

«Львівська освітня фундація» займається втіленням соціальних проектів з 2000 року. Зараз команда працює над реалізацією близько десяти проектів у соціальній сфері в різних куточках України. У рамках об’єднаного іспиту студенти програми змогли представити можливі стратегії для подальшого розвитку організації.

Викладачі та виконавча директорка ЛОФу Мар’яна Кащак змогли оцінити підхід команд до реалізації завдання. Незважаючи на те, що завдання для кожної групи були однакові, під час презентації вони змогли продемонструвати різні підходи та погляди на одні й ті самі етапи роботи зі стратегією.

Перша команда зосередила свою увагу на аналізі поточного стану ЛОФ та зміні організаційної структури. Про особливості роботи групи розповідає Єремія Стеблина: «Ми вирішили, що їхній команді потрібна реорганізація, тобто відпускати вже готові проекти. Робота в команді виявилася для мене найскладнішою. Ми всі з різних міст, тому вирішували питання через скайп, але це було неефективно. Така робота - це вихід із зони власного комфорту, а також великий досвід, адже команда мене вчила в тих моментах, де в мене були проблеми».

Представниця другої команди Оксана Іванців зазначає, що завдання для іспиту непросте, оскільки ЛОФ має багато різних проектів і складну структурну організацію. «Ми працювали над стратегією упродовж двох місяців. У нашій команді шестеро студентів, але робота була динамічною та цікавою. Ми зосереджували увагу на створенні концепції того, як себе повинна презентувати ЛОФ, і яку ідею повинна створити організація, щоб поєднати дуже різні проекти».

Робота третьої команди зосередилась на аналізі цільової аудиторії «Львівської освітньої фундації». За словами учасника Андрія Назаренко, вони відштовхувалися від того, які навички та ресурси потрібні, щоб цю аудиторію активізувати. Стратегія будувалась за принципом: що потрібно для ЛОФ, щоб вони стали самозарадними та ресурсно сильними. Найскладнішим для команди виявилося побудувати органічну структуру взаємозв’язків комунікаційної та HR-стратегії у поєднанні з управлінською структурою.

У роботі над стратегією представники четвертої команди керувалися побажаннями самої організації та особистим досвідом роботи з ЛОФ. На думку Наталки Сосницької, «Львівська освітня фундація» має унікальну властивість налагоджувати особисті контакти з громадами і творити зміни в різних куточках України. Саме це студенти хотіли підсилювати під час роботи над стратегією і створювати мережу. «Наша ідея – зосередити увагу ЛОФ на створенні такої мережі і самозарадного органу, який буде взаємодіяти, спілкуватися, ділитися ресурсами, контактами. Ми порадили “Львівській освітній фундації” додати менеджера мережі в організаційну структуру для того, щоб тримати комунікацію».

За словами представниці п’ятої команди, Марії Савіної, у своїй роботі вони робили акценти на збереженні унікальної діяльності ЛОФ, яку потрібно сфокусувати і згрупувати, щоб ті зусилля, які витрачає команда на реалізацію проекту, були меншими, а результати роботи кращими. «Ми фокусувались на тому, щоб мережувати соціальне підприємство у вигляді родинного центру «Рясне». Це приклад того, як можна передавати соціальну підприємницьку франшизу далі громадам. Також ми пропонували, щоб проекти «БУР-Хата» та «WOODLUCK» стали самостійними, оскільки вони дуже потужні і можуть бути не просто частиною організації, а донорами».

Різними підходами до роботи над стратегічним плануванням зацікавилась і Мар’яна Кащак: «Кожна з команд зосередилась на певному аспекті, які вже входять в стратегію ЛОФ. Найбільше мене вразило, як одна з учасниць сказала, що проекти повинні залишатися в громадах. Усі групи хотіли нас імперіалізувати, створити мережу. Але наша місія полягає в тому, щоб проекти залишались у відповідальності громад. Це дуже тонка місія, цікаво, що її так відзначили. Декілька порад я вже занотувала, ми плануємо їх використовувати».

Наостанок Євген Глібовицький наголосив, що такі завдання для студентів – це полегшена версія реального життя. «Ціна тут – ціна оцінки. У житті доведеться мати справу з реальними організаціями, ресурсами і людськими долями. Рівень відповідальності зовсім інший».

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку