Інститут лідерства та управління УКУ визнали найкращим освітнім провайдером у громадському секторі України

29 листопада у Києві відбувся VII Форум організаційного розвитку громадянського суспільства - найголовніша та наймасштабніша подія року в Україні для представників неурядових організацій. Команда ІЛУ також взяла участь у тематичних панелях та зустрічах. Під час закриття Форуму відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращого освітнього провайдера року, де ІЛУ посів перше місце. Чим став особливий цьогорічний Форум, читайте в матеріалі.

Подія, на яку спільнота активних громадян чекала цілий рік, - Форум організаційного розвитку громадянського суспільства України. Цього року захід зібрав 2 186 учасників, щоб обговорити професійні стандарти, проблеми та виклики, що існують в громадському секторі, поділитися досвідом та знайти нових друзів. Темою цьогорічного Форуму є “Мрія 3.0 Спроектований вплив”. Однією з цілей організаторів заходу було надихнути учасників мріяти, не боятися планувати амбітні проекти та залучати до активності ще більше громадян.

На учасників Форуму чекали виступи відомих спікерів. Під час відкриття запрошена гостя Оснат Лубрані, координаторка з гуманітарних питань і координаторка системи ООН в Україні, закликала представників громадського сектору об’єднуватися, а також співпрацювати з владою, оскільки саме так можна творити якісні зміни в країні. На її думку, важливо залучати молодь до громадської  діяльності, бо це великий потенціал для розвитку майбутнього.

“Цей Форум - рушійна сила, що засвідчує існування спеціальних місць та платформ для розповсюдження громадської думки”, - сказав під час відкриття Форуму Мартін Хагстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні.  За його словами, попри те, що суспільство сьогодні переживає складні часи, учасники Форуму - це сила цього суспільства.

Учасники Форуму - це представники неурядових організацій, медіа, органів влади, бізнесу та донорських організацій, серед яких багато партнерів, друзів та випускників Інституту лідерства та управління. Під час Форуму функціонувало десять локацій, на яких відбувались дискусії, лекції, тренінги, презентації та виставки.

Команда ІЛУ представляла Інститут на виставці-ярмарку організацій. Разом із Людмилою Левченюк, керівницею з комунікацій, та Анною Мотою-Шнайдер, координаторкою партнерських програм ІЛУ, усі охочі могли ознайомитися з інформацією про програми, особливості навчання та отримати інформацію на запит про розвиток та посилення навичок, необхідних для досягнення цілей своїх проектів та організацій.

Ліна Полихата, координаторка Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями, та Артем Корнецький, викладач із соціального підприємництва ІЛУ УКУ, проводили тренінг на тему соціального підприємництва. “Ми приємно здивовані такою кількістю присутніх на тренінгу. Очевидно, це актуальна та важлива тема для багатьох. Багато запитань від учасників звучало про вибір організаційно-правової форми підприємства, про культуру лояльності споживачів. Артем Корнецький наголошував на місії соціального підприємництва та його відмінностях від благодійності”, - розповідає Ліна Полихата.

Разом із керівником напрямку “Керування невизначеністю” Віталієм Руденьким учасники заходу мали нагоду обговорити особливості комплексної природи світу та чому вона обмежує наше вміння прогнозувати майбутнє.

У межах Форуму відбулось нагородження  переможців конкурсу на найкращого освітнього провайдера року за версією платформи розвитку громадянського суспільства “Маркетплейс”. За результатами конкурсу, Інститут лідерства та управління посів перше місце.  

 

Це знак того, що багато речей ми робимо правильно, і треба продовжувати в цьому ж напрямку працювати. Це велика відповідальність та мандат від громадських організацій”, - переконана Наталя Бордун, керівниця ІЛУ УКУ. Команда ІЛУ вже отримувала призові місця у цьому конкурсі. На попередніх двох форумах, ІЛУ отримував друге (2017) та третє (2016) місця, проте, за словами Наталі Бордун, важливим є не місце, а довіра громадянського суспільства.

На її думку, Форум - це платформа для зустрічей, обмінів, народження нових партнерств та ідей. “Такі події завжди актуальні, тож брати участь у них важливо. Нам особливо приємно бути на Форумі, бо тут завжди багато наших випускників, і це чудова нагода зустрітись. А наша нагорода - це хороший мотиватор насамперед посвяткувати разом (не часто випадають такі нагоди)”, - додає Наталя Бордун, усміхаючись.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку