На Форумі видавців презентували книгу "Дороговкази лідеру"

Інститут лідерства та управління УКУ презентував книгу "Дороговкази лідеру: думки митрополита Андрея Шептицького" на 26 Форумі Видавців у Львові. Ділимося думками учасників події.

Ліліана Гентош, старша наукова співробітниця Інституту історичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка:

"Мати Шептицького помітила, що змалечку він відчував відповідальність і був сміливим. Міг у 4-5 років відмовитися від десерту на вечерю, якщо розумів, що не заслужив"

Мирослав Маринович, проректор із питань призначення та місії Українського католицького університету:

"У 1900 році Андрей Шептицький стає митрополитом, у 1901 інтронізований. А вже через три роки публікує послання "О квестії соціальній", у якій фактично священників перетворює на таку свою армію в економічній акції й дає доручення:

- Про моральну освіту населення, яке має зрозуміти де добро, а де зло. Про те, щоб священники зрозуміли свою місію, відповідальність у цьому суспільстві.
- Про самоорганізацію: організувалися кооперативи й за 10 років українська Галичина стала кооперативною республікою до початку війни у 1914 році.
- Про самофінансування: не чекаймо! Сьогодні ми дивимося на Брюссель, щоб нам дав гроші. Тоді Шептицький не дивився на когось іншого: кожен принесе свій гріш до банку, а це гарантує, що не будуть розкрадатися. В банки знесли люди, а кооперативи отримали кредитування.

Галичина розквітла!

Ось вам відповідь лідера про те, як можна преобразити суспільство, не викликаючи ненависті проти когось"

Андрій Гринчук, адвокат, почесний консул Королівства Нідерландів у Львові:

"Сумно спостерігати за тим, коли лідерству вчать ті, хто до своїх працівників ставляться, як до сміття. У такий період особливо важливо мати такі книжки, в яких ми можемо побачити й прочитати те що витримане часом, те що має тавро якості, і через що гідність людини проходить червоною ниткою"

 

Тетяна Дурнєва, правозахисниця, виконавча директорка ГО Громадський холдинг "ГРУПА ВПЛИВ"»:

"Зараз у нас немає духовного лідера громадянського суспільства. У нас зараз ці цитати можуть бути рятівними. Особисто для мене вони рятівні! Стикаючись з різним тлумаченням подій, які зараз відбуваються в Україні, і з різними ролями політичних лідерів, лідерів громадянського суспільства, дуже важливо мати той дороговказ, який рятує і допомагає з гідністю проходити випробування сучасності"Придбати книгу "Дороговкази лідеру: думки митрополита Андрея Шептицького" можна за 250 грн. За детальнішою інформацією телефонуйте +38 (093) 20 60 310.Фото: Лесик Урбан

 \

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку