На шляху до самозарадності: як “Карітас України” розвиває платні соціальні послуги

Регіональні організації Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” надаватимуть для всіх охочих соціальні послуги за оплату. Удосконалити знання та навички для розробки якісних комерційних пропозицій представникам осередків допомогли експерти Інституту лідерства та управління УКУ. Навчання відбувалося упродовж семи місяців у рамках проєкту “Лобістсько-адвокаційні заходи “Карітасу України” 2018-2019”. Освітнім провайдером у проєкті став ІЛУ УКУ.

“Довіра до благодійних організацій у світі, зокрема через проблеми мігрантів у Євросоюзі, зловживання гуманітарних місій в Африці, похитнулась. Це знижує наповнення пожертвами благодійників бюджетів таких міжнародних мереж, зокрема Карітас. Ми почали думати про розвиток альтернативних джерел фінансування: як від держави, так і від приватних отримувачів послуг. В ідеалі хочемо перейти на самоокупність”, зазначає керівник проекту Ростислав Кісь.

За його словами, потреба населення України у соціальних послугах за останні роки значно зросла, тоді як надавачів якісних соціальних послуг небагато. Карітас має досвід роботи у цій сфері ще з початку 1990-х років. Зараз в Україні є 27 регіональних організацій. 

Окрім того, з 1 січня 2020 року вступає в дію закон “Про соціальні послуги”, що стимулює Карітас стати фаховим гравцем на ринку. 

“Декілька років тому ми зрозуміли, що окрім діяльності у межах проектів від донорів, нам потрібно розвивати закупівлю послуг у держави, тобто за бюджетні кошти продавати послуги, і розвивати продаж послуг для приватних осіб. Виникло питання, чи ми готові до цього. Тому ми звернулися до Інституту лідерства та управління, щоби покращити нашу якість до належного рівня і стати впливовими гравцями на ринку”, – розповідає Ростислав Кісь.


Співпраця з ІЛУ відбувається вже другий рік поспіль. Цьогорічна програма, на відміну від попередньої, ускладнена і розширена. Участь у навчанні взяли працівники, що займаються взаємодією із органами місцевого самоврядування, адвокацією, фандрейзингом, продажем послуг. Вони отримали можливість зміцнити спроможність організацій у розвитку фінансової стабільності. У чотирьох навчальних модулях по 2 дні кожен разом із експертами розвивали навички у темах із таких сфер, як: організаційний розвиток, маркетинг, фінансовий менеджмент. Опісля кожен впроваджував здобуті знання у своїх організаціях.

Галина Целовальниченко із Дніпра займається в Карітасі фандрейзингом. Каже, що навчання допомогло їй систематизувати знання і поглибити розуміння специфіки продажу соціальних послуг, а інформація про особливості участі у тендерах стала новою.

“Одним із завдань у рамках наших занять став аналіз ринку надання послуг у своєму регіоні та місті. Ми взяли дві послуги, на які є шалений попит: заняття з дітьми з аутизмом і домашня опіка. Ми працюємо з дітьми вікового діапазону до 12-14 років. Із дітьми такого віку у Дніпрі не працює ніхто. Послуга домашньої опіки також дуже популярна через низку причин: люди виїжджають працювати за кордон, а тут залишаються батьки похилого віку; через зайнятість рідні не завжди можуть доглядати після травм і важких захворювань своїх близьких. Зараз ми формуємо комерційні пропозиції: вираховуємо вартість послуг, розробляємо маркетингові матеріали, упорядковуємо внутрішню документацію, щоби з нового року взяти участь у конкурсі соціального замовлення і запустити платні послуги”, – розповідає пані Галина. 

 

Одним зі структурних підрозділів організації Карітас у Хмельницькому є соціальний центр святого Миколая. Там допомагають дітям та молоді з особливими потребами. Учасник навчальної програми, керівник центру Сергій Бабій, упевнений, що розвиток Центру допоможе організації стати самозарадною. Адже вже є запити від батьків дітей на цю послугу. За словами пана Сергія, усі необхідні інструменти для того, щоб розвивати організацію, він отримав саме під час навчання. Особливо цінним для нього став воркшоп зі сфери маркетингу.

“Ми працювали у групах. Моя група обрала проект реабілітації дітей з особливими потребами. Ми розробили стратегію того, як популяризувати заклад, як сформувати унікальну торгову пропозицію, як комунікувати з клієнтом тощо. Те, що ми вже реалізовуємо в організації, – це брендування. Ми виготовили логотип соціального центру. Підбираємо ключові слова в інформаційному полі, які наші отримувачі послуг мають асоціювати саме із Центром. Хочемо зробити його впізнаваним. Тобто, щоб було чітке розуміння, що є конкретно ця організація, яка надає саме такі послуги, і сюди можна  звернутися”, – розповідає Сергій Бабій. 


Навчання дало можливість не лише отримати нові навички та знання, але й познайомити між собою працівників Карітасу з різних міст України. 

“Вони познайомились, обмінялись досвідом і здобули знання, що вплинули на всю організацію і на потреби та пріоритети, закладені в місцеві осередки”, – зауважує пан Ростислав.

Галина Целовальниченко додає: “Ми працювали маленькими групами, і нас постійно міксували. Тому була можливість пропрацювати не тільки свої послуги, але й подивитися на специфіку просування тієї самої послуги в різних регіонах, або на просування і розрахунки для інших послуг”.


 За словами Ростислава Кіся, після завершення проекту показники взаємодії Карітасу з державою зросли, що виражається у грошовій формі. Це свідчить про те, що кооперація і взаємодія з подолання соціальних проблем у суспільстві шляхом закупівлі послуг в організацій мережі Карітас вдається дедалі краще. “Наші місцеві організації кажуть, що без тих інструментів і знань, які вони отримали на тренінгах, не впоралися б із усіма процедурами, пов’язаними з оформленням конкурсних пропозицій, розрахунком вартості, дотриманням нормативних вимог і якісним наданням послуг. Усередині мережі поступово відбувається гармонізація. Місцеві органи самоврядування визнають організації своїми партнерами, до них з’являється більше довіри, їх не сприймають як грантожерів”, – резюмує Ростислав Кісь.

 

Не менш важливим є не лише зовнішні, але й внутрішні успіхи організації. Як зазначають учасники, навчання допомогло змістити акцент із традиційного погляду, що вони є тільки благодійниками, на розуміння, що можна працювати з цільовими аудиторіями, які потребують якісних послуг і готові їх оплачувати.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку