Побудувати довіру: як учасники проєкту «Згуртування міста та села» об’єднали місцеву громаду

Історії успішних проєктів у рамках програми малих грантів Інституту лідерства та управління УКУ

Новогродівка – шахтарське містечко за 20 км від м. Покровськ і за 52 км від м. Донецьк. Тут мешкає 13, 3 тис. осіб. Миколаївська сільська територіальна громада із центральною садибою у с. Миколаївка об’єднує села Маринівка, Орлівка, Новожеланне, Калинівка, Птиче, Завітне і знаходиться за 30 км від районного центру – м. Покровськ. Тут мешкає 1,6 тис. осіб. Мешканці міста і села зараз перебувають на шляху до створення об’єднаної громади. Донедавна відсутність співпраці, спільного бачення, довіри гальмували цей процес. Прокладала місток довіри між ними громадська організація МУВ спільно з партнерами у рамках проєкт «Згуртування міста та села – запорука розвитку громади». Для цього створили спільний Клуб стратегічного розвитку громади та активно залучили мешканців міської та сільської рад до низки активностей і розробки Стратегічних напрямків розвитку майбутньої ОТГ.


«Попри реформу децентралізації, поки що не відбулося об’єднання Новогродівки і населених пунктів сільських рад. Ми досі не утворили об’єднану територіальну громаду. Одна із причин –  низький рівень довіри один до одного. Також це відсутність спільного бачення: якою може бути громада, які будуть ресурси, які будуть спільні проєкти. Саме з бажання змінити ситуацію, допомогти знайти порозуміння, виникла ідея проєкту. Ми вирішили створити платформу для спільної праці, взаємодії, і в такий спосіб заохотити відкритися один до одного, показати, що коли будемо разом, зможемо зробити багато хорошого», – розповідає Антон Кухлєв, керівник ГО МУВ, випускник Інституту лідерства та управління УКУ.

Стартовим майданчиком для діалогу стала навчальна складова. Для усіх охочих організували дві мотиваційні лекції. Першу про реформу децентралізації прочитав експерт Олександр Солонтай, другу про економічні та соціальні можливості об’єднаних територіальних громад –  радник з утворення громад Житомирської та Вінницької областей Сергій РоманОвич. Після лекцій ініціатори проєкту організували тренінги від експертів Олега Овчаренка про те, як зрозуміти потреби громади, та Лілії Атнажевої про те, як писати стратегічні плани й що таке стратегічне планування загалом.

Після навчання розпочалася практична робота з розробки стратегічних напрямків розвитку майбутньої Новогродівської ОТГ з експерткою Лілією Атнажевою. 

За словами пані Лілії, для напрацювань використовували польський досвід. Полька методика активного планування передбачає, що до розробки стратегії долучаються мешканці, створюється Робоча група, в якій кожна людина може ділитися знаннями у сфері своїх компетенцій, а поєднання цих знань дає добрий результат. Розробка стратегічних напрямків для майбутньої Новогродівської ОТГ мала свою особливість. «У польському досвіді так не деталізують, як ми деталізували у стратегічних напрямках для Новогродівки. Але це те, що мені дуже подобається. Наприкінці документу є картки. Спочатку описане загальне бачення розвитку території, потім – стратегічні, операційні цілі, завдання. Завдання ми розписали на проєкти, з якими можна працювати. На кожен маленький проєкт є своя картка: мета, що буде зроблено, яких результатів очікувати. Коли ми декларативно кажемо «ремонт доріг», то кожен це уявляє по-своєму. Такі картки дозволяють прописати, що ми вкладали в ці поняття. З ними зручно працювати. Якщо виконати усі проєкти, можна досягти загального бачення Новогродівської ОТГ», – розповідає Лілія Атнажева і зауважує, що робота над стратегічними напрямками дозволила громаді подивитись на себе збоку, виявити свої проблеми, побачити можливості для подальшого розвитку, гіпотетично відчути себе об’єднаними.


Усі напрацювання оформили у публікацію із 4-ьох розділів: самі стратегічні напрямки, аналіз анкетування мешканців Новогродівки, аналіз анкетування мешканців Миколаївської сільської ради, аналітичні дані про Новогродівку і Миколаївську сільську громаду. Документ презентували на сесіях міської та сільської рад, де кожен депутат отримав примірник. Ще одна презентація відбулася на центральній площі міста. Мешканцям роздавали буклети з ключовими тезами про те, що відбувалося, яке бачення має Новогродівська об’єднана громада.

Робота з розробки стратегічних напрямків тривала упродовж майже трьох місяців. До складу Робочої групи увійшло понад 30 осіб. Як зазначає учасниця проєкту, громадська активістка Надя Савченко, найцікавіше їй було працювати у Робочій групі. «Робота почалась з анкетування мешканців міста. Коли люди висловлюють свої думки, дуже відмінні від твоїх, то розумієш, що і таке має право бути втіленим. Вже видрукований документ я презентувала в Миколаївській селищній раді, а в Новогродівці долучилась до презентації на центральній площі, і отримала величезне задоволення від знайомства з новими людьми», – розповідає Надя.

Учасники проєкту також провели толоки для міста і села. «Одну толоку ми провели в Новогродівці, другу – в селі Новожеланне. Там є гарне, але захаращене місце для відпочинку. Ми хотіли показати селянам, що відкриті до них, що в місті є гарні активісти, хороші люди, зацікавлені у співпраці», – зазначає Антон Кухлєв.

Ще одним важливим етапом проєкту стала поїздка 20-ти осіб у Вінницьку область. Там вивчали досвід найуспішніших громад – Калинівської та Іллінецької ОТГ. Ці громади схожі до Новогродівки за бюджетом і кількістю населення. «На Вінниччині вразило все. Були шикарні приклади децентралізації в дії: сміттєсортувальні лінії, нові дороги, асфальт на сільських вулицях, амбулаторії, котельні тощо. По-справжньому господарський підхід з боку адміністрації цих громад. І там є негаразди, проте вони працюють над їх вирішенням, і це надихає», – розповів учасник проєкту Денис Марін.

Поїздка стала дуже цінною для об’єднання громади. «Люди побували у Вінниці, були всі разом: і активісти, і директори, і держслужбовці. Було приємно, що від Новогродівської міської ради поїхали депутати різних фракцій, різних партій; а також і директор Водоканалу, і головна бухгалтерка шахти, і секретар міської ради, і активісти, і молодь», – каже Антон і впевнено додає, що мети проєкту вдалося досягнути: «Мешканці міста і села краще пізнали один одного, почалося згуртування між самими селянами. Зокрема, на етносвято Івана Купала у селі Новожеланне запросили всю Новогродівку, і наші люди поїхали. Тобто, наскільки склалися дружні стосунки, що наші новогродівці, учасники проєкту, а це і депутати, і керівники, поїхали на святкування Івана Купала до селян».

Навколо реалізації ідеї об’єдналися і випускники ІЛУ УКУ. До участі у проєкті як експерт був залучений випускник програми «Управління неприбутковими організаціями» Олег Овчаренко та випускник проєкту «CitizenLab: лабораторія відповідального громадянства» Дмитро Гавілей як учасник Робочої групи. 

Окрім того, майбутня Новогродівська ОТГ тепер має документ для стратегічного розвитку. Щоправда, рекомендаційного характеру, проте він може стати планом розвитку після фактичного об’єднання громади 2020 року, коли відбудуться місцеві вибори. Тоді його можуть переглянути та ухвалити як стратегію. Як зазначають у Робочій групі, рішення залежить від політичної волі місцевої влади. Проте є надія, що влада його ухвалить, адже зі сторони депутатів було багато схвальних відгуків про напрацювання активістів.

Особливе значення цей проєкту має для Антона Кухлєва. Він став символічним підсумовуванням одного з етапів його професійної діяльності. «Мій шлях громадського активіста розпочався 5 років тому від проєкту Літньої школи лідерства Інституту лідерства та управління УКУ. Від особистого лідерства до стратегічного бачення – для мене це дуже символічно. Рівно 5 років: від літа 2014-го до літа 2019-го – і я пройшов такий цікавий шлях. Я доріс до того, що згуртував цих людей і спільними зусиллями ми створили цінний документ», – ділиться Антон.  

Проєкт «Згуртування міста та села – запорука розвитку громади» реалізований у рамках програми малих грантів за підтримки Інституту лідерства та управління Українського католицького університету та фундації Чарльза Стюарта Мотта (Charles Stewart Mott Foundation).

Людмила Левченюк|Інститут лідерства та управління УКУ

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку