Доповідачі

 

Тамар Мартіашвілі

Працювала в Міністерстві у справах внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій, біженців і розселення Грузії (MRA) в 2007-2012 роках на посаді першого заступника міністра, а також на посаді міністра в 2008 році.

Під час її роботи в міністерстві, Грузія зіткнулася з масштабною проблемою вимушеного внутрішнього переміщення людей, біженців, людей, які постраждали від стихійного лиха та інших мігрантів, які потребували особливої уваги, що в свою чергу вплинуло на розвиток державної політики захисту, переселення і розміщення постраждалих груп населення.

Під час роботи на посаді міністра в 2008 році Тамар Мартіашвілі та її команда зіткнулися з надзвичайною ситуацією, спричиненою Серпневою війною 2008 року. Викликом для Міністерства стала значна кількість внутрішньо переміщених груп населення. Завдяки негайної реакції уряду Грузії та ефективних дій забезпечила швидке і довготривале вирішення житлових та соціально-економічних проблем цих людей.

 

Франческа Джіордан

Дослідник і доцент з дитячої психології - Католицький університет Святого Серця, Мілан.

Кандидат наук в сфері дитячої психології в Католицькому університеті Святого Серця та в Університеті Париж XIII. Вона працює в якості дослідника в науково-дослідному підрозділі резільєнтності в Католицькому університеті Мілану.

Франческа спеціалізується на питаннях забезпечення стійкості та дитячих травм. Вона провела ряд досліджень щодо стійкості дітей до травматичних дій таких як природні катастрофи, насильство в сім'ї, війни і вимушена міграція.

Франческа проводила декілька психосоціальних заходів на основі допоміжної методології забезпечення стійкості для дітей, сімей та дорослих, які зазнали травматичного досвіду.

Вона проводить навчання психологів, соціальних працівників, вчителів та вихователів щодо техніки резільєнтності для підтримки дітей в уразливих ситуаціях у таких країнах: Шрі-Ланка, Італія, Камбоджа, Пакистан, Гаїті, Чилі, Ліван, в секторі Газа, Йорданія і Україна.

 

Меган Бік

Працює у сфері розвитку громадянського суспільства в регіоні з 1992 року, коли її призначили першим директором BEARR Trust в Москві. Основним напрямком її роботи є соціальна інтеграція меншин. На даний момент Меган Бік працює тренером, проектним менеджером, експертом програм місцевих та міжнародних організацій.

 

Жанет Ганн

Протягом 36 років працювала аналітиком-дослідником в Міністерстві закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії. Спеціаліст з питань СРСР, його держав-наступників, а також Центральної та Південно-Східної Європи. Джанет Ганн працювала у Москві, Києві і Душанбе, пізніше була залучена до Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, яка була розміщена в Одесі. Була учасницею багатьох спостережних місій ОБСЄ за виборами у регіоні. Також координувала реалізацію проекту ОБСЄ в Україні.Наталя Бордун

Директор Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету.

В минулому керівник програм Центру мирянського лідерства УКУ (2004-2009р.р.) та координатор мережі майстерень для осіб розумово-неповносправних (2002-2004р.р.) Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю математик. Має понад 15 років педагогічного досвіду. Тренер та консультант з питань організаційного розвитку.

 

Олександра Целіщева

Спеціаліст Програми розвитку ООН в Україні, займається питанням соціальної згуртованості, економічної інтеграції та розвитку підприємництва серед ВПО. 

 

Діна Волинець

Національний Координатор Форуму НДО в Україні. Спеціаліст з організаційного та стратегічного розвитку НДО.

З 2008 року Діна Волинець працювала в проектах розбудови спільнот, громадського суспільства та демократії, що фінансувались USAID, UNDP, DANIDA та ECHO в Україні та Білорусі. За час своєї професійної діяльності вона проконсультувала більше сотні НДО та бізнес компаній.

Наразі Діна допомагає Форуму НДО в Україні налагодити програму організаційного розвитку для НДО, що вирішують питання, пов’язані з конфліктом на Сході України.

 

Тетяна Дурнєва

Експерт з питань внутрішньо переміщених осіб Інституту суспільно-економічних досліджень, керівник напрямку адвокації Донецької обласної організації "Комітет виборців України"

Тетяна Дурнєва має великий досвід роботи у громадському секторі. Починаючи з 1999 року, вона очолює напрямок захисту прав та інтересів громадян Донецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України". За ці роки Тетяна реалізувала в Донецьку програми з розвитку велосипедної інфраструктури, контролю над тютюном та алкоголем, підвищення безпеки дорожнього руху, провівши успішні адвокаційні кампанії - громадські слухання, інформаційно-просвітницьку роботу, лобіювання змін рішень міськради. З грудня 2013 по червень 2014 року Тетяна, як заступник голови Комітету патріотичних сил Донбасу, ініціювала і взяла участь в організації численних проукраїнських заходів в Донецьку.Ярослав Мінкін

Голова правління ГО «Молодіжна організація «СТАН»

Починаючи з 2008 року працює над розвитком креативного громадянського суспільства в Україні через організацію та підтримку культурних, освітніх, соціальних та правозахисних ініціатив у громадах.

Ярослав Мінкін має багаторічний досвід організації кампаній з інформування громадськості щодо захисту громадських інтересів, пропагуючи культурне розмаїття і повагу до прав людини. Спеціалізується на проведенні місцевих кампаній на тему різних форм сучасного мистецтва. Метою його діяльності є демократизація культурної політики на Донбасі. Ярослав Мінкін - експерт в сфері регіональної культурної політики. Переможець регіональних, національних і міжнародних поетичних конкурсів. Редактор і упорядник кількох антологій соціальної поезії.

 

Олена Виноградова

Правовий аналітик Всеукраїнської благодійної фундації "Право на захист".

Сфера діяльності: правовий аналіз чинного законодавства щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, адвокаційні заходи щодо змін законодавства з метою покращення становища ВПО.

У 2011 році закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Протягом декількох років після закінчення університету працювала в органах державної влади, в основному фокусуючись на експертному аналізі законодавства та нормопроектній роботі. В листопаді 2014 року приєдналась до команди ВБФ "Право на захист".

 

Любов Максимович

Голова ГО «Центр «Жіночі перспективи»

Сертифікований тренер ПРООН та міністерства освіти з гендерної політики. Тренер тренінгових програм з започаткування власного бізнесу «Шлях до успіху» та тренінгових курсів «Як почати власний бізнес» для внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Львові. Член відбіркової комісії по наданню допомоги для започаткування власного бізнесу з фонду безробіття при Львівському міському центрі занятості. Керівник більше 20 вітчизняних та міжнародних проектів. Підтримала та сприяла створенню більше як 100 бізнесів. Була учасницею Всеукраїнських та міжнародних конференцій у Іспанії Німеччині, Фінляндії, США, Ізраїлі та інших країнах.

 

Галина Католик

Психолог, психотерапевт з напрямків групового психоаналізу та дитячо-юнацької психотерапії, канд. пс. н., доцент завідувач кафедри психології УКУ,

голова Українського Інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, керівник секції дитячо-юнацької психотерапії Української Спілки психотерапевтів, віце-президент Асоціації практичних психологів Львівської області, член Європейської Асоціації Психотерапії, член Австрійської Асоціації Дитячої та юнацької Психотерапії , навчаючий тренер, супервізор.

 

Вікторія Середа

Кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології Українського католицького університету.

Закінчила ЛНУ ім.І.Франка, Будапештський університет ім. Е.Лоранда, Едінбурзький університет. Організатор та учасник понад 30 соціологічних досліджень, зокрема: «Регіон, нація та інше: транскультурне та міждисциплінарне переосмислення України», «Львів-Донецьк-Київ-Житомир-Херсон: соціологічний аналіз групових ідентичностей та ієрархій суспільних лояльностей», «Львівська ідентичність», «Голоси спротиву і надії», «Сучасні українські внутрішньо переміщені особи»; сфери дослідницьких зацікавлень – соціологія міста, історична пам’ять, націоналізм та ідентичності.

 

Юрій Шивала

Заступник координатора Західноукраїнського регіонального офісу ГО "Крим SOS" (виконавчий партнер УВКБ ООН) з питань адвокації та регіонального моніторингу дотримання прав і свобод ВПО. Депутат Винниківської міської ради, заступник голови постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики. Вокаліст музичного гурту “Хочу ЩЕ!”. Автор і ведучий Першої україномовної передачі про подорожі. Під час Революції Гідності був одним з ведучих сцени Львівського Євромайдану.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку