Соціальне підприємництво: перспективи розвитку в Україні - 2012

Міжнародна конференція

20 вересня 2012 р.

Місце проведення: вул. Хуторівка, 35а, Львів, Україна

Соціальне підприємництво – це тема, про яку багато говорять у світі і в Україні зокрема. Неурядові організації, державний сектор, «нові» філантропи у світі інвестують кошти в розвиток соціального підприємництва.

Попри популярність теми, єдиного визначення поняття соціального підприємництва у світі не має. Не має єдиного розуміння цього явища і в Україні. То ж, соціальне підприємництво – що це? Хто може називатись соціальним підприємцем? Ми вважаємо що соціальне підприємництво – це спосіб мислення, стиль життя, коли беручи на себе відповідальність за ефективність та соціальну важливість результатів, особа чи команда успішно реалізовує інноваційну ідею. Соціальне підприємництво може набирати різні форми діяльності: особистості, що вирішують соціальні проблеми; громада, що само-організовується для власного благополуччя; бізнес підприємства із соціальним впливом; фінансово стабільні громадські організації; соціальні інноватори. 

Представити своє бачення та досвід в питанні соціального підприємництва до України у вересні цього року приїдуть міжнародні експерти-практики та українці фахівці. Запрошуємо і вас долучитись до дискусії в рамках міжнародної конференції з соціального підприємництва, що проходитиме 20 вересня 2012р. у Львові.

Учасники конференції: представники бізнесу та неприбуткового сектору України, фахівців та експертів з соціального підприємництва, тренерів, викладачів, громадських активістів.  

Конференція відбувається в рамках "Програми управління неприбутковими організаціями" за фінансової підтримки БФ Карітас Німеччина  та за фінансововї підтримки МФ «Відродження» в рамках проекту «Підвищення інституційної спроможності Центру розвитку соціального підприємництва у Львівській області». 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку