Доповідачі


Ірина СОЛОВЕЙ
 - співзасновниця платформи соціальних інновацій ВеликаІдея, стратег розвитку громадської організації Garage Gang Kollektiv, співорганізатор подій суспільних мікро-грантів  SundayБорщ. Головним завданням професійної діяльності бачить популяризацію ідеїфінансування ініціатив громадянами через механізм Спільнокошт (eng.: crowd funding). Має понад 7 років досвіду роботи в сфері стратегічних комунікацій та проектах розвитку брендів. Має ступінь бакалавра McGill University  (Montreal,Canada) з економіки та менеджменту та диплом зі спеціальності в маркетингу. В 2004 - 2010 роках працювала на позиції бренд менеджера в найбільшій в Україні мережі ресторанів та клубу EgoЇсти. 

Маргарита СІЧКАР - ресторатор, письменниця, Президент благодійного фонду анімалотерапії, автор будівництва дитячого еко-реабілітаційного центру іпотерапії «Камелія». Народилася у м. Владивосток, навчалась у Київському торгово-економічному інституті за спеціальністю інженер-технолог громадського харчування. У Києві відкрила ряд ресторанів. Автор благодійних проектів PIG PARADE -2005-2009, «Політичний парад ляльок»; благодійних аукціонів: кіно-раритетів «Фільм! Фільм! Фільм! », Агітаційних плакатів відомих особистостей України« Агітплакат », HORSE PARADE 2011, BABY HORSE PARADE 2012. Встановила пам'ятник коту Пантюшi на Золотих воротах, інiціювала реконструкцію фонтану «Фонтан Біля Золотих воріт, відремонтувала 12 палат в першому пологовому будинку мiста Києва. У березні 2012 року провела Першу міжнародну конференцію з іпотерапії. Написала 3 книги. Понад 15 рокiв займається благодійністю.  Мама трьох дітей.

Джордж де ЙОНГ (George de Jong) - оптометрист, спеціаліст з виготовлення контактних лінз, підприємець. У 2006 році продав увесь бізнес та став членом благодійного фонду Zienderogen, що надає допомогу особам з вадами зору. З червня 2011 року – голова правління та президент фондуZienderogen. Є учасником благодійних місій Evidente по всьому світу. Займається інвестуванням у соціальні підприємства у мало розвинутих країнах. Одружений, має трьох онуків.

Ралука П'ЮРІ (Raluca Puie) - належить до підприємців NESsT у Тімісоарі. Розробила бізнес – план та започаткувала в Угорщині соціальне підприємство, яке зараз поширюється і в Румунії. Відповідає за пілотний проект втілення розвитку бізнесу у іншій країні. Здобула ступінь бакалавра з Соціальних наук Університету Якобса у Бремені, Німеччина та ступінь MBA уINSEAD, Франція/Сингапур. Перед NESsT Ралука працювала у Бразильському офісі McKinsey & Co. Ралука дуже цікавиться соціальним підприємництвом та вступила до NESsT для того, щоб довідатися як вона може застосовувати свої знання у цій галузі.

Ензо ПЕЦЦІНІ (Enzo Pezzini) - має дипломи з Політичних студій, Європейських студій та з Прикладної етики. Працює в Брюселі директором представництва Конфедерації кооперативів Італії при Європейському Союзі. Пан Пецціні популяризував та координував багато великих дослідницьких проектів у Європі щодо соціальних кооперативів та є автором кількох статей по цій тематиці.

Клаудія ГАРУТІ (Claudia Garuti) - розпочала мистецьку кар’єру у Лондоні, де зацікавилася тематикою навколишнього середовища та соціальними питаннями. Розробляла та керувала проектом Prix Pictet -  премія фотографій, присвячених соціальній тематиці. Проект був частиною корпоративної соціальної відповідальності банку  Pictet & Cie. Отримала ступінь MBA у ESADE – школі у Барселоні та заснувала ініціативу підтримки соціального підприємництва у Іспанії. Цього року приєдналася до команди Аshoka у Австрії, займається розвитком нових програм.

Христина ПАВЛИК - кандидат економічних наук, доцент кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Викладає курси міжнародна економіка, міжнародні стратегії економічного розвитку, міжнародний маркетинг. Є автором численних публікацій з питань макроекономічної політики, підприємництва та маркетингу. Результати досліджень були представлені на  конференціях у провідних університетах України, США, Італії, Німеччини, Словаччини, Канади. З поміж недавніх проектів, особливо цікавим було дослідження неприбуткового маркетингу в Україні, проведене разом із Інститутом лідерства та підприємництва. На даному етапі займається вивченням теоретичних аспектів соціального підприємництва.

Володимир ВОРОБЕЙ - Партнер, Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес. Закінчив економічний факультет Львівського Національного  Університету ім. Івана Франка за спеціальністю «Фінанси та кредит». Працював у корпоративному секторі в Україні та Німеччині та міжнародних неурядових організаціях в Нідерландах та Ісландії. Протягом 5 років працював на посаді менеджера з управління знаннями у центральних офісах двох найбільших європейських асоціацій у сфері соціальної відповідальності бізнесу – Європейської Академії Бізнесу в Суспільстві (European Academy of Business in Society, EABIS) та CSR Europe (обидві – Брюсель, Бельгія). У травні 2008 заснував ППВ Мережі Знань (PPV Knowledge Networks) і є директором компанії. З червня 2008р. є Партнером Спільноти Соціально Відповідальний Бізнес. Володимир є автором статей з тематики соціальної відповідальності бізнесу, активно залучений у міжнародну фахову спільноту

Йорк КАЙЗЕР (Joerg Kaiser) - має ступені магістра з Теології та Гуманітарної допомоги. Вже довший час працює керівником програм міжнародного відділу Карітасу Німеччини: відповідає за проекти на Гаїті, Центральній Азії та Східній Європі. Має багатий міжнародний досвід гуманітарних проектів для біженців та соціальної роботи, а саме – праця з жінками, молоддю, узалежненими, людьми з особливими потребами; координація діяльності німецьких та міжнародних НУО, розвиток довготривалих стратегій діяльності Карітасу Німеччини на Балканах, у Середній Азії та країнах Східної Європи.

Зеновій СВЕРЕДА - закінчив економічний факультет Львівського Національного Університету ім. Івана Франка, а також богословсько-філософський факультет Українського Католицького Університету. Навчався в Університеті Пізи (Італія) на факультеті економіки,та закінчив докторантуру Папського Грегоріанського Університету з відзнакою Summa cum laude. Викладає кооперацію та соціальну економіку в Папському Грегоріанському Університеті, а також працює для Товариства українців в Римі. Засновник інтернет-видання Етики та Економіки для поширення ідей соціальної економіки, духовного розвитку та культури людини, громади та народу.

Олеся САНОЦЬКА - виконавчий директор ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя». Має освіту художника, однак після стажування у польських і французьких організаціях, що займаються проблемами залежності і бездомності, почала вивчати соціальну роботу та стала співзасновником Спільноти взаємодопомоги «Оселя». Є членом дорадчого комітету при кафедрі соціології і соціальної роботи Університету «Львівська політехніка». Як директор організації координує функціонування організації, втілює нові напрямки роботи, проводить активну зовнішню діяльність у сфері лобіювання інтересів соціально-виключених людей.

Олександр ВІННІКОВ - голова правління Мережі розвитку європейського права (організація сприяє адаптації законодавства України до норм законодавства ЄС). Юрист, фахівець з міжнародного права, податкового права, фінансового менеджменту, консультант з питань оподаткування, тренер. Експерт Української сторони Комітету Україна – Європейський Союз. Співавтор курсу з права та податків для міжнародної програми сертифікації бухгалтерів САР/СІРА в Україні.

Руслан КРАПЛИЧ - експерт програм міжнародної технічної допомоги, соціальної корпоративної відповідальності та по роботі з соціальними інвестиціями, редактор журналу «Вісник благодійництва». Очолював такі відомі організації як Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр. Відомий тренер для громадських організацій, благодійних та корпоративних фондів організацій. Автор понад 17 книг, статей, навчально-тренінгових курсів. Має унікальний практичний досвід залучення ресурсів громади, співпраці з бізнес-структурами.

Віктор ЛЯХ - Виконавчий директор Фонду Східна Європа. З 2005 по 2008 роки Віктор займав посаду Виконавчого директора Українського Фонду «Благополуччя дітей», де він працював на різних посадах, починаючи з 2001 року. Він також працював в Українському державному центрі соціальних служб для молоді, а також в UNICEF. Віктор є автором ряду статей з питань соціального розвитку та громадського здоров’я. Віктор здобув досвід з КСВ у організацій Business in the Community - BITC, (Великобританія), проходячи навчання по стипендії Джона Сміта у 2008 р. З грудня 2010 р. Віктор – Голова Правління Українського Форуму Благодійників.

Наташа ВАСИЛЮК - є директором програм Британської ради, роботі в якій присвятила майже 20 років. Професійний досвід включає: менеджмент інформаційної служби Британської Ради та інформаційних проектів, робота з покращення якості обслуговування клієнтів, тренінг та підготовка персоналу, а також проведення оцінки роботи організації та проектний менеджмент. На даний момент, Наташа є координатором проекту «Сприяння розвитку соціального підприємництва», який Британська Рада реалізовує разом із партнерами в Україні та в інших країнах Європи.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку