Моральне лідерство: виклики сьогодення - 2013

Моральне лідерство – здатність впливати та впроваджувати ефективні зміни через формування власного характеру та служіння іншим.  Александр Хавард

14 червня 2013 Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету запропонував майданчик для обговорення викликів, що стоять сьогодні перед сучасними та майбутніми лідерами. На конференції «Моральне лідерство: виклики сьогодення» учасники обговорювали різні виміри морального лідерства (політичний, соціальний, духовний, громадський). Серед спікерів та гостей конференції можна було зустріти громадських та церковних лідерів, журналістів, політиків, представників бізнесу.

У вступному слові Володимир Турчиновський нагадав, що менеджмент – це робити речі правильно, а лідерство – робити правильні речі і закликав обговорювати сьогодні саме правильні речі.

Директор Інституту лідерства та управління Наталя Бордун привітала учасників конференції та пояснила вибір тематики цьогорічної конференції. Інститут вже кілька років проактивно піднімає актуальні питання, що постають у середовищі неприбуткових організацій. І моральне лідерство, його виклики та шляхи формування сучасних лідерів – надзвичайно важлива тема сьогодні.

Впродовж конференції учасники обговорювали питання морального лідерства у мали групах «Політичний вимір лідерства», «Соціальний вимір лідерства», «Харитативне служіння», «Моральність громадського лідера», «Духовність лідера» та «Медіа та моральне лідерство».

Сторінка події у фейсбуці. 

Матеріали конференції можна завантажити тут.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку