Доповідачі 2013

 

Владика Борис (ҐУДЗЯК) - єпископ Паризької єпархії Української Греко-Католицької Церкви святого Володимира Великого, ректор Українського католицького університету, історик. Народився в Сіракузах, штат Нью-Йорк,

1960 року. Вивчав біологію і філософію у Сіракузькому університеті, богослов’я у Папському орієнтальному інституті в Римі та слов’янську і візантійську історію у Гарварді, де здобув докторат 1992 року. З 1992 року постійно жив в Україні, і став одним з лідерів реформ у вищій освіті та в питаннях розвитку громадянського суспільства. Протягом 20 років розвиває інноваційний і творчий проект - Український католицький університет, який є єдиним католицьким університетом на усьому пострадянському просторі.

21 липня 2012 року Папа Венедикт XVI поблагословив рішення Синоду єпископів УГКЦ і призначив о. Бориса Ґудзяка Апостольським екзархом для українців у Франції. 26 серпня Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, уділив йому єпископську хіротонію в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. Владика Борис отримав багато українських та міжнародних нагород: 2002 року визнаний "Людиною року" у Галичині, 2008 року нагороджений ореном "Академічних пальм" Міністерства освіти Франції.

 

Євген ГЛІБОВИЦЬКИЙ - учасник Несторівської та Унівської експертних груп, що створюють довготермінові візії для України та Львова, засновник експертної компанії pro.mova. Займається стратегічним консультуванням у бізнесі, неприбутковому секторі, у сфері розвитку міст. Сфокусований на дослідженнях цінностей та їхньому впливі на бізнес і суспільну сферу.

В минулому журналіст. Працював репортером, оглядачем, редактором у провідних українських медіа. В основному займався політичною журналістикою, має значний міжнародний досвід та досвід роботи в "гарячих точках." Після вбивства Георгія Гонгадзе став одним з лідерів руху журналістів проти цензури. В 2002 став співавтором ідеї та концепції "5 каналу", який в 2004 році відіграв критично важливу роль в Помаранчевій революції. У 2005 році працював одним з керівників "5 каналу", паралельно беручи участь в роботі експертних груп із медіа-реформ. Розчарувавшись у намірах помаранчевої коаліції впровадити реформи, які гарантували б країні свободу слова, пішов із журналістики, створивши власну експертну компанію.

З 2006 року - експерт ОБСЄ у країнах колишнього СРСР, багато часу працював у країнах Кавказу та Центральної Азії. 

Володіє англійською, польською та російською мовами. Закінчив політологію у Києво-Могилянській академії, також вивчав право у ЛНУ ім. Франка та історію і філософію в Блафтонському університеті (США). Живе у Львові та Києві, значну частину часу щороку працює за кордоном.

 

Кшиштоф СТАНОВСЬКИ - президент Фонду Солідарність, Польща. Був активним членом опозиційного руху в Польщі у 1980-х р.р. Співзасновник та лідер багатьох неурядових організацій, таких як Фундація «Освіта для Демократії» та Група Заграніца. Досвідчений міжнародний тренер та просвітник, відомий у Польщі, Східній Європі, Центральній Азії, Монголії. Автор освітніх програм та публікацій з громадської освіти та управління НУО. Член Правління Світового Руху за Демократію (2000-2007), Правління  Civitas International (1975-2000) та член Виконавчого Комітету Групи Заграніца. Заступник Міністра Освіти (2007 – 2010) та Закордонних справ (2010-2011). Володіє такими відзнаками як Altan Gadas у Монголії,  Офіцерський Хрест ордену Polonia Restituta.

 

Лариса ЗАЛИВНА - голова правління Луганської обласної громадської правозахисної жіночої організації «Чайка».

За фахом лікар, кандидат медичних наук, працювала цеховим лікарем на шахтах Донецька, викладачем у Луганському медичному університеті, доцент.

У 90-х роках підтримала шахтарський та незалежний профспілковий рух на Донбасі. Протягом 1997-2001 років очолювала групу гуманітарної, правової, інформаційної підтримки шахтарських акцій протесту у Луганську. Член координаційної ради громадської акції «Громадянська комунальна самооборона», яка триває в Луганську з 2006 року. Сприяла зміцненню громадського сектору у Луганській області, сприяла заснуванню 9 дієвих громадських організацій. Напрями діяльності організації «Чайка»: захист соціальних, економічних, трудових, культурних та інших прав жінок та членів їхніх родин; захист прав громадян у житлово-комунальній сфері, покращення доступу до правосуддя, громадянська просвіта, моніторинг діяльності влади, сприяння розвиткові незалежного профспілкового руху

Вдова, має двох дорослих дітей, онуку. Загальний стаж роботи – 50 років.

 

Джон КЮРІ - випускник Університету Вісконсін-Медісон, Школи Права Мічиганського університету та Вищої Школи Бізнесу Чиказького університету. Під час 9-річної  юридичної практики, пан Кюрі допомагав професору Джеффрі Віллзу та Борисові Гудзяку у створенні Української католицької освітньої фундації (UCEF), яка займається збором коштів у Сполучених Штатах для Українського католицького університету. У 2002 році пан Кюрі залишив кар'єру, щоб стати президентом UCEF, де він створив нову модель зі збору коштів на UCEF, що збільшило суму пожертв у 10 разів за 6 років. З 2009 року пан Кюрі допомогав трьом Східним Католицьким Єпископам у США започатковувати фандрейзингові Офіси в їх єпархіях, всі з яких є прибутковими. Він також служив Директором з розвитку для Сестер Василіянок  Української Католицької провінції у Сполучених Штатах. Пан Кюрі на добровільних засадах ділиться своїм досвідом для багатьох інших організацій в Сполучених Штатах.

 

Вікторія БРИНДЗА - соціолог, керівник аналітики у експертної компанії pro.mova, учасник Унівської та Несторівської груп. З 2009 учасник проекту з глибинного медіа-моніторингу освітньої реформи в Україні

Навчалась у ЛьвовіВідні та Базелі, з дипломом магістра соціології завершила Фрайбурзький Університет (Німеччина). 

Інноватор досліджень медіа-простору, спеціаліст з якісних досліджень, досліджень цінностей, суспільних процесів та сприйняття інформації. Автор і керівник унікальних досліджень в рамках роботи в pro.mova, серед них:  дослідження цінностей мешканців деяких міст України, а також мешканців Киргизстану; проводила навчання з якісних методів медіа-аналізу спеціалістів провідних дослідницьких компаній Грузії на замовлення Центральної виборчої комісії Грузії у 2010 р.

 

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку