Антикорупційний форум і хакатон

«Школа відповідального громадянина» – проект, мета якого створити майданчик для обговорення викликів у боротьбі з корупцією. Ми хочемо зрозуміти і описати практичні моделі  як боротися з корупцією на місцях. Для цього ми зберемо позитивний досвід людей, які зуміли подолати корупцію, разом з експертами сформулюємо моделі як боротися з корупцією у різних сферах і будемо поширювати цей досвід у різних регіонах України.

 В рамках «Школи відповідального громадянина» 27 листопада у Львові відбудеться антикорупційний форум і 28-29 листопада хакатон, учасники якого розроблять конкретні інструкції (інфографіки, відеоролики, мобільні аплікації тощо) як боротися з корупцією на місцях у таких секторах:

-  освіта: школи, ВНЗ, садки;
-  медицина;
-  адміністративні заклади (ЖЕКИ, держустанови);
-  митниця, податкова;
-  міліція, ДАІ.

Для учасників хакатону, які працюватимуть у п’яти групах, відповідно до кількості секторів буде оголошений призовий фонд на популяризацію напрацювань та можливість їх промоції по регіонах. Проект «Школа відповідального громадянина» організовує Львівська бізнес-школи УКУ (LvBS) та Інституту лідерства і управління УКУ.

Проект реалізовують за підтримки Посольства США в Україні та «Карітас-Німеччина».

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку