Доповідачі

ШКОЛА ВІДПОВІДАЛЬНОГО ГРОМАДЯНИНА

Антикорупційний форум

27-29 листопада

Доповідачі

Лариса БУРАКОВА – економіст, співробітник московського Інституту економічного аналізу, консультант Європейської економічної комісії ООН. Автор книги «Чому Грузії вдалося», в якій детально описано і проаналізовано реформи періоду правління М. Саакашвілі та грузинський досвід подолання корупції.

Євген ГЛІБОВИЦЬКИЙ – експерт з довготермінових стратегій, засновник компанії зі стратегічного консультування та маркетингу pro.mova, автор популярних навчальних розробок із PR та медійних комунікацій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025), дніпропетровської групи DYB (стратегія 2030), ініціатором та експертом групи із розробки стратегії для Киргизстану.

Андрій ГРИНЧУК – адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «Гринчук, Мазур та Партнери» (юридична практика з 2004 року), викладач курсу «Правові аспекти ведення бізнесу». Член Асоціації правників України, International Bar Association та Комітету підприємців Львівщини, учасник Унівської групи.

Сергій ГУЛА – юрист, аналітик Transparency International Україна, голова ГО «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» (проекти «Повідом про хабар», «Безхабарний депутат», «Декларація доброчесності», «Безхабарна інфографіка» та ін.). Антикорупційну діяльність розпочав у 2012 році як волонтер та експерт Центру протидії корупції, був учасником аналітичних груп щодо розробки антикорупційного законодавства.

Мирослав МАРИНОВИЧ правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні. Віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові, учасник Унівської групи та ініціативної групи «Першого грудня».

Андрій ПАЛЯНИЦЯ – політолог, консультант для урядів та міжнародних організацій з питань регуляторної політики, державного управління і боротьби з корупцією (досвід роботи у 24 країнах Європи, Азії та Африки). В Україні займався питаннями регуляторної політики, розробки та впровадження спрощеної системи оподаткування, керував пороговою програмою «Виклики тисячоліття» уряду США.

Ярослав ПОРАДА – журналіст, співзасновник газети та громадської організації «Дорожній контроль Львів», голова громадської ради при ДАІ. Надає безкоштовну юридичну допомогу учасникам дорожнього руху, займається розкриттям корупційних схем в органах МВС.

Ярослав РУЩИШИН – підприємець і громадський діяч. Засновник і генеральний директор ВАТ «Троттола», сенатор Українського католицького університету, співзасновник Мистецького об’єднання «Дзиґа» та Львівської бізнес-школи LVBS, член Комітету підприємців Львівщини та Колегії обласної держадміністрації (від підприємництва).

Наталія СМУТОК – управлінець, директор компанії «Матаі-Україна», ініціатор руху «СТОП ХАБАР», спрямованого на протидію корупції шляхом ініціювання законодавчих змін, розробки конкретних пропозицій, інформаційно-просвітницької роботи серед населення.

Інна СОВСУН – перший заступник Міністра освіти і науки України, за сумісництвом старший викладач кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Займалася освітніми проектами в ГО «Центр дослідження суспільства» та ВГО Громадянська мережа ОПОРА.

Ольга ТИМЧЕНКО – керівник департаменту комунікації в Transparency International Україна, автор проекту «Корупція вбиває». Працювала журналістом і редактором в медіа, очолювала PR-службу в бізнес-організаціях та політичних структурах, згодом перейшла в громадський сектор.

Віталій ШАБУНІН – експерт з питань парламентського лобіювання та політичного консалтингу. Координує групу протидії корупції в державних закупівлях та адвокаційний напрям діяльності ГО «Центр протидії корупції».

Дмитро ШЕРЕМБЕЙ – експерт у сферах суспільного лобіювання, соціальних та медіакомунікацій, координатор адвокаційних кампаній захисту інтересів пацієнтів. Голова БФ «Пацієнти України (UCAB)», Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні, засновник та керівник першого відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» у Чернігові. Експерт із протидії корупції у сфері охорони здоров’я.

Павло ШЕРЕМЕТА – менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), президент Київської школи економіки, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (27 лютого – 2 вересня 2014). Міжнародний досвід: президент і старший консультант Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії, директор програми MBA Міжнародного інституту менеджменту (MIM-Київ), проектний менеджер в Інституті відкритого суспільства у Будапешті, віце-президент Асоціації із розвитку менеджменту у Центральній та Східній Європі (CEEMAN).

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку