Про викладача

Ґріфф Ґріффітс (Griff Griffiths)

Незалежний британський консультант. Навчає як окремих осіб, так і групи, як ухвалювати рішення в умовах непевності, змін, ризику та тиску. Зараз розвиває Британське відділення Human Systems Dynamics Institute. Серед його клієнтів: Британська державна служба, Національна служба охорони здоров’я Англії та фармацевтичні компанії.

Про себе:

Працюю незалежним консультантом як для окремих осіб, так і груп, щоб вони вміли ухвалювати рішення в умовах непевності, змін, ризику та тиску. Самоорганізація – головна сфера мого зацікавлення. Мій інтерес – групи, спільноти, мережі, які спонтанно з мінімумом централізованого контролю продукують додану вартість. Сфера Human System Dynamics привабила, бо здалась мені знайомою. Раніше я вивчав Environmental Sciences (BSc) and Water Resources Technology (MSc).

Ключові поняття Human System Dynamics беруть свій початок зі світу природи. Мене заінтригував той факт, що ця теорія описує соціальний світ. Я отримав сертифікат і з того часу практикую, поглиблюю знання, і навчаю інших. Клієнти цінують Human System Dynamics за практичність та доступність для експертів та початківців. Це робить знання з HSD придатним для енергійного провадження змін на всіх рівнях.

Зараз я розвиваю Британське відділення Human Systems Dynamics Institute. Я додатково навчався на NTL Organisation Development programme (неприбуткова організація освітнього напрямку, заснована 1947 року), вивчав тренерську майстерність в leadership institute Roffey Park. До того часу в мене була тривала кар’єра в IT-індустрії.

Серед моїх клієнтів Британська державна служба, Національна служба охорони здоров’я Англії та фармацевтичні компанії.

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку