Про викладача

Бафеш Пател (Bhavesh S Patel)

Автор та викладач курсу Бафеш Патель, британський консультант з організаційного розвитку, фасилітатор, викладач. Отримав ступінь магістра в психології управління у Ноттінгемському університеті.  Вивчав: Human System Dynamic, Cognitive Edge в рамках сертифікованих програм.

Про себе:

Я архітектор спілкування. Що це означає? Це означає, що я проектую і фасилітую спілкування для груп, щоб дослідити їхні задачі та можливості. Це можуть бути питання із стратегічного розвитку чи вдосконалення організаційних процесів чи дослідження спільного бачення громадських груп.

Я працюю також, як тренер, проводячи майсер-класи з розвитку лідерських навичок у персональному житті, стосунках та в організаціях, що включають самоорганізацію, комунікацію, коучинг і фасилітаторські навички.

Мій принцип заснований на партисипативних і діалогових принципах, що виходять із складної області комплексних людських систем. Я працюю з природними і часом заплутаними способами, за допомогою яких люди гуртуються, щоб експерементувати та творити.

Я вірю, що у світі, який стає все складнішим, немає готових рішень із полички. Групи та організації можуть знайти свої власні рішення через залучення сердець та інтелекту своїх учасників.

Працював у Камбоджі, Південній Африці, Австралії, Молдові, Росії, Франції, Швейцарії, Швеції, Нідерландах, В'єтнамі, Тайланді, Малайзії, Сингапурі, Норвегії, Німеччині, Великій Британії та Південному Судані.

Серед моїх клієнтів були Shell, Deutsche Bank, Motorola, Malaysia TV3, Bangkokbank, WWF, Initiatives of Change, Peace Corps, UNICEF, Kondrad Adenauer Foundation, World Health Organisation, Initiatives of Change, MitOst.

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (067) 164-20-87

Підписатись на розсилку