Про програму

Як ухвалювати рішення в умовах постійної невизначеності

Світ стає складнішим, плинним, заплутанішим. Зникає очевидний зв’язок між причиною і наслідком. Проблеми поєднуються в нероздільні взаємопов’язані клубки. Щоби навчитися їх розв’язувати, необхідні дієві та прості інструменти. Набір моделей для розуміння такого змінного світу і методів, щоб діяти і змінювати його, пропонує Нuman System Dynamics. Опираючись на теорію хаосу і теорію комплексності, HSD допомагає ідентифікувати непередбачувані, виникаючі (емерджентні) області соціальних та економічних систем.

Запрошуємо агентів змін на дводенну навчальну програму з Human System Dynamics про ухвалення рішень в умовах ризику, надмірної складності та невизначеності. Якщо ви впроваджуєте зміни, розв’язуєте конфлікти чи допомагаєте командам працювати краще, тоді HSD є простим потужним засобом, який дозволяє змістовно діяти й отримувати результати.

Програма корисна керівникам громадських організацій, соціальним підприємцям, менеджерам проектних офісів реформ, перемовникам, спеціалістам з безпеки та ризику, інноваторам, тренерам, спеціалістам зі scrum та Agile, а також усім, хто цікавиться змінами, ростом складності суспільства та майбутнім.

Під час Adaptive Actions Lab упродовж двох днів ми працюватимемо короткими ітераціями, які включатимуть теорію і практику. 

 

Місце: Львів, Кампус Українського католицького університету, вул. Козельницька, 2а.

Дата: 17-18 листопада

Робоча мова: Англійська

Вартість: 3300 грн

Контактна особа:
Віталій Руденький,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Зареєструватись

 

Автор та викладач курсу Ґріфф Ґріффітс (Griff Griffiths) – незалежний британський консультант. Навчає як окремих осіб, так і групи, як ухвалювати рішення в умовах непевності, змін, ризику та тиску. Зараз розвиває Британське відділення Human Systems Dynamics Institute. Серед його клієнтів: Британська державна служба, Національна служба охорони здоров’я Англії та фармацевтичні компанії.

Adaptive Action Labs у запитаннях і відповідях

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку