Про Школу Відповідальних Громадян

Україна перебуває у часі змін, тому від  небайдужості  кожного з нас залежить, що відбувається навколо - своїй громаді, вулиці, місті чи державі. Там де не байдуже, народжується відповідальність, розуміння та процвітання. Школа Відповідальних Громадян створена для тих, хто готовий брати на себе відповідальність за свої слова та вчинки, а головне має на меті поширювати ці ідеї.

29 червня - 3 липня 2016 року Інститут лідерства та управління УКУ запрошує громадських активістів з різних куточків України на чотириденну Школу Відповідальних Громадян, що відбуватиметься в динамічному та сучасному місті Львові.

Навчальна програма Школи відповідальних громадян базується на концепції "Active Citizenship", яка є широко розповсюдженою у світі. Інститут лідерства та управління УКУ разом із групою експертів працює над розробкою української моделі цієї концепції, яка має свої принципи, правила та особливості. Демократичні цінності та інструменти, права та обов*язки громадян, соціальні інститути та ініціативи, громадянська активність - все це складники успішного та стабільного розвитку суспільства. 
 
Докладніше про умови вступу шукайте тут.
 
Зростайте, ведіть та змінюйте з ІЛУ!

 

 

Школа Відповідального Громадянина відбувається за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38(097) 851-23-24

Підписатись на розсилку