ШВГ - Викладачі

Викладачі 2017 року

 

 

Наталя Бордун - директорка Інституту лідерства та управління УКУ. В громадському секторі з 1999 року. З 2002 року - член міжнародного руху Віра і світло. Координувала першу Літню Школу Лідерства, програму Управління неприбутковими організаціями, а згодом, у 2010, створила ІЛУ. Активно займається тренерською та викладацькою практикою. Спеціалізується на тематиці лідерства та організаційного розвитку.

 

 

 

 

 

Олександр Солонтай - керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти (м. Київ). Виріс на Закарпатті, навчався в Ужгороді, Києві, а також в ряді міжнародних програм.
Має понад 20 років досвіду громадської діяльності. Був депутатом Ужгородської міськради, Закарпатської облради. Є спеціалістом з бюджетних питань та управління громадами. Автор та співавтор серії книжок та практичних посібників про роботу органів влади, починаючи від обов'язків депутатів, завершуючи питанням боротьби з корупцією.

 

 

Оксана Дащаківська - керівниця Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», кандидатка політичних  наук, викладачка політології в Українському к атолицькому університеті. З 2006 - по 2014 - виконавча директорка ЛОГО "Комітет Виборців України", сприяла поширенню стандартів прозорості та відповідальної політики та впровадженню інструментів локальної демократії при творенні публічних політик.

 

Валерій Пекар - співзасновник громадської платформи "Нова Країна". Громадський діяч, аналітик та стратег. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs), Інституту лідерства та управління УКУ та першої Української Академії Лідерства. Автор книги "Різнобарвний менеджмент. Еволюція мислення, лідерства та керування" та більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології.

 

 

Викладачі 2016 року
 
 
 
 
Мирослав Маринович - Проректор із питань призначення та місії УКУ. Український правозахисник та релігієзнавець. Член Ініціативної групи Першого грудня, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи. За версією журналу «Новое время» входить у  першу четвірку рейтингу «Моральні авторитети нації». 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Володимир Турчиновський - декан факультету суспільних наук Українського католицького унверситету, директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності Українського католицького університету, доктор філософії (Ph.D.), Міжнародна академія філософії в Князівстві Ліхтенштейн, спеціаліст із математики, Львівський національний університет імені Івана Франка. 
 
 
 
 

 

 

Ірен Даниш - викладачка, тренерка та фасилітаторка з 20-річним стажем. Викладає в університетах Північної Америки, Європи та Африки. 12 років працює координатором програм по розвитку громадського суспільства, вибудови демократичних цінностей та у правоохоронному секторі, зокрема, проект  People in Need (Київ, Україна), World Vision (Сенегал), Project Yes (США).

 

 

 

 

 

Андрій Рождественський - бізнес-консультант, бізнес-тренер, психолог. Працював профайлером-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, в т.ч. побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», згодом очолив напрямок навчання персоналу по всій системі банку (35 000 співробітників). Заснував консалтингову компанію, що робить основний акцент на побудову і адаптацію систем навчання персоналу під конкретний вид діяльності.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку