Good governance - Про програму

Good Governance: навчальна програма інноваційного підходу до державного управління

Зміни, які відбуваються в українському суспільстві, створили для України нові можливості і нові виклики. Нарешті у нас з’явилася можливість провести системні реформи, позбутися корупції, зняти ті штучні обмеження, які існували в адміністративних методах управління державою і негативно впливали на розвиток конкуренції та інновацій. Для впровадження таких важливих реформ потрібні системні зміни та пошук талантів у державних органах управління, які будуть мислити всесторонньо та довготерміново, орієнтуватись на кращі світові практики, і водночас керуватись морально-етичними принципами.

Укрaїнський католицький університет розпочав серію програм для державних управлінців національного та регіональних органів управління. У листопаді 2014 р. стартувала друга трьохмодульна програма для менеджерів національного та регіонального органів управління.

 

Завдання програми «Ефективне управління»: підготувати нову хвилю управлінців для державних структур, які матимуть інновативне мислення, розумітимуть, як можна впроваджувати зміни в кризових сучасних умовах в державних органах і практикуватимуть етичні принципи та цінності на користь спільноти.  

Однією з цілей програми  «Ефективне управління» є формування спільноти випускників відповідного рівня та відповідних ціннісних орієнтирів. Випускники стануть частиною єдиної спільноти, а також отримають підтримку середовищ у своїй подальшій діяльності.

Серед тем, які вивчають учасники програми «Ефективне управління»: «Люстрація», «Адвокасі і лобіювання», «Інституційна організація державної влади», «Спільне управління», «Локальні та регіональні фінанси».
Decision making Topics: «Лідерство і влада», «Управління змінами», «Переговори», «Навчання для дорослих» («Adult Learning»), «Релігія і суспільне життя»

Учасником програми «Good Governance» може стати кожен:

- хто бачить свій професійний розвиток у сфері державного управління та місцевого самоврядування;
- хто хоче працювати над змінами системи державного управління і потребує для цього додаткових знань та компетенцій;
-  новопризначені посадовці;
- представники громадських організацій та політичних партій, які хочуть виховати нових лідерів.

Графік навчальних модулів:

1 модуль – 24-29 листопада
2 модуль – 17-20 грудня (м. Київ)
3 модуль – 9-13 лютого

У міжмодульний період учасники виконуватимуть завдання та читання. Заняття відбуваються в інтерактивному форматі, з використанням кейсів, дискусіями із залученням міжнародних викладачів. Протягом програми будуть відбуватись зустрічі з цікавими людьми у форматі надихаючих сніданків та вечер, виїзні події.

Організатори програми «Good Governance: Program for an innovative approach to governance»: Український католицький університетЛьвівська бізнес-школа, Інститут лідерства та управлінняМіжнародний інститут етики та проблем сучасності Українського католицького університету.   

Контактні особи:

Софія Опацька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наталя Бордун: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вероніка Саврук: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Іван Конєв, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,+38 067 675 66 08

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку