Good governance - Викладачі

Андрій Рождественський

Працював профайлером-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, в т.ч. побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», згодом очолив напрямок навчання персоналу по всій системі банку (35 000 співробітників).

Свого часу провів адаптацію класичних технік продажів під потреби банку, пізніше почав використовувати методики для адаптації навчальних програм в інших видах бізнесу (телекомунікації, IT-компанії, с/г компанії та інш.) З цього виник бізнес – консалтингова компанія, що робить основний акцент на побудову і адаптацію систем навчання персоналу під конкретний бізнес.

 

Наталка Шпот

Наталка працює в ІТ галузі з 1996 року, спробувавши себе в дуже різних напрямках: дизайн, робота з замовниками, управління веб-студією, управління персоналом, стратегічний менеджмент. Працювала HR директором компанії ELEKS, створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників.  З 2011 року поєднує роботу в ІТ компанії з навчальними та консультаційними проектами, створює та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group.

Основні області компетенцій: організація роботи відділу персоналу в ІТ компанії, дизайн та впровадження HR процесів в ІТ компанії, навчання, розвиток та консультування керівників лінійних підрозділів, управління корпоративною культурою та комунікацією в компанії, управлінський коучинг.

 

Андрій Гринчук

Адвокат, керуючий партнер Юридичної фірми «Гринчук Мазур та Партнери» (юридична практика з 2004 року). Викладач курсу «Правові аспекти ведення бізнесу». Випускник юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. В юридичній практиці спеціалізується в сферах податкових спорів, корпоративного права та правового супроводу інвестицій, а також захисту бізнесу у кримінальному провадженні. Є членом Асоціації правників України та International Bar Association.

 

 

 

Гліб Канєвський

Політолог та громадський діяч, що проживає у Білій Церкві, а професійною діяльністю займається у місті Києві. Свою вищу освіту Гліб здобував спочатку в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова в Інституті політології та права за спеціальністю політологія, а ступінь спеціаліста отримав, навчаючись у Київському національному університет ім. Тараса Шевченка.

Починаючи з жовтня 2012 року Гліб працює експертом у сфері державних закупівель у ГО «Центр політичних студій та аналітики». Займався юридичним супроводом діяльності під час державних закупівель, як директор компанії «Тендер капітал». Є координатором проекту «Всеукраїнська ініціатива за чесні державні закупівлі в системі освіти».

 

 

Андрій Паляниця

Народився у Львові, після закінчення Львівського Університету продовжив навчання в Празі по соціології в Центрально Європейському Університеті, потім в докторантурі Мічіганського Університету по політичних науках.  З 1997 року працює консультантом для урядів та міжнародних організацій з питань регуляторної політики, державного управління та боротьби з корупцією.  Працював у 24 країнах Європи, Азії та Африки.  Проживає в США.  В Україні в різні часи займався питаннями регуляторної політики, розробки та впровадження спрощеної системи оподаткування, керував пороговою програмою "Виклики тисячоліття" уряду США з питань боротьби з корупцією в Україні.  

 

 

 

Валентина Теличенко

Юрист, Спеціалізується на кримінальному та цивільному праві. Належала до групи захисників Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

Валентина Теличенко має успішну практику захисту своїх клієнтів у Європейському суді з прав людини. У 2005 році вона виграла справу «Гонгадзе проти України». Їй вдалося довести, що Україна не захистила право Георгія Гонгадзе на життя, а розслідування його загибелі не було адекватним. Як компенсацію Європейський суд з прав людини присудив вдові журналіста Мирославі Гонгадзе 100 тис. євро, а також зобов'язав український уряд притягнути до відповідальності замовників вбивства. Разом з Ігорем Фоміним Валентина Теличенко представляла в ЄСПЛ інтереси екс-глави МВС Юрія Луценка.

Освіта:  Київський національний університет ім. Т.  Шевченка (фізичний факультет), НПУ ім. Драгоманова (юридичний факультет).

 

Дмитро Шимків 

Заступник голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ, новатор, топ-менеджер у сфері інформаційних технологій, екс-генеральний директор «Microsoft Україна».

Дмитро Шимків володіє 17-річним досвідом у сфері ІТ в Україні, СНД та Західній Європі. В Microsoft він прийшов у 2007 році на посаду директора з продажів у корпоративному сегменті та відповідав за побудову довгострокових відносин із клієнтами і партнерами, а також за стратегічний розвиток корпоративного сегменту. Під керівництвом Шимківа робота з корпоративними замовниками Microsoft в Україні вийшла на новий якісний рівень, а продажі зросли на 60% за рік завдяки зростанню задоволеності партнерів і клієнтів, зосередженості на довгострокових відносинах та налагодженому співробітництву з іншими підрозділами компанії.

Перш ніж зайняти свою посаду в Microsoft, Дмитро був генеральним директором RedPrairie Eastern Europe, міжнародного розробника рішень у сфері продуктивності, що придбав попередню компанію, очолювану Шимківим - ALTA Eastern Europe. До сфери відповідальності Шимківа в RedPrairie входило загальне управління, операційний менеджмент, стратегічне планування та розвиток бізнесу, він підпорядковувався безпосередньо головному керуючому директорові компанії та раді директорів. Кар'єрний шлях на керівних посадах у сфері ІТ почався для Шимківа зі створення компанії Alfa Team, згодом придбаної ALTA A/S.

Справжній фанат технологій та інновацій, Дмитро Шимків закінчив Львівський державний університет «Львівська Політехніка» у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій і телекомунікацій.

  

Владислав Рашкован

В 2000 році закінчив Одеський державний економічний університет, поступив на аспірантуру, досліджуючи підвищення ефективності банківських об’єднань. В 2001-2003 роках за темою свого дослідження стажувався в аспірантурі Університету Генуї, а також в Інституті світової економіки Угорської академії наук. Останні 10 років своєї роботи Владислав присвятив стратегічному менеджменту у банківські сфері (управління процесами трансформації та змін, розробка стратегій та розвиток бізнесу), будучи активно залученим до виконання різноманітних проектів в Україні, Угорщині та Італії у якості керівника. Крім того, Владислав є співголовою Комітету банківських та фінансових послуг Американської торгівельної палати. В 2010 році був призначеним фінансовим директором та членом правління УніКредит Банку в Україні. 8 квітня 2014 року Владислав Рашкован став членом правління НБУ як директор департаменту стратегії та реформування банківської системи. 25 листопада 2014 року призначений виконуючим обов’язки заступника голови НБУ.

 

 

Валерій Пекар 

Президент компанії «Євроіндекс».

Український підприємець, президент компанії «Євроіндекс», яка є провідним організатором виставок «бізнес для бізнесу» в Україні. Голова наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, віце-президент Виставкової федерації України. Автор навчального посібника для вишів «Основи виставкової діяльності». Має досвід підприємництва у різних галузях та різноманітний досвід громадської роботи у галузевих організаціях.

Автор багатьох статей та публікацій з питань організаційного розвитку. Валерій має тісний контакт із ринками, адже щороку його компанія проводить понад 20 виставок, в яких беруть участь майже 2 000 підприємств і які відвідують близько 100 000 фахівців з усієї України.

 Зураб Аласанія 

Український журналіст і медіаменеджер грузинського походження. Генеральний директор Національної телекомпанії України.

З 1996 року почав регулярну співпрацю із засобами масової інформації. У 1997 був прийнятий на роботу студією «Телемак», випускав авторську програму «Телебачення сьогодні», працював кореспондентом інформаційної програми «День за днем», ведучим політичного ток-шоу «Поле брані». У 1999 році пішов у телерадіокомпанію «Симон» журналістом програми «Одного разу»; в тому ж році почав випуск авторської публіцистичної програми «Об'єктив-но». У 2000 році Зураб Аласанія став співзасновником і директором Медіа-групи «Об'єктив», співробітники якої випускають ряд інформаційних та авторських програм на телебаченні і радіо, а також видають тижневик «Об'єктив-но». У квітні 2006 року через розбіжності з одним з співзасновників медіа-групи Олександром Давтяном колектив припинив випускати свої продукти на каналі «Simon». В результаті медіа-група була перереєстрована.

У 2006 році Аласанія став засновником агентства «МедіаПорт» (інформаційні випуски виходили на телеканалі «S-TET» до листопада 2009 року) і тижневика «MediaPost» (виходив з 29 червня 2006 до 4 жовтня 2007 року). 5 липня 2005 року був призначений директором Харківської обласної державної ТРК й пропрацював там майже п'ять років до 4 червня 2010 року.

У 2013 році став одним із журналістів Hromadske.tv.

25 березня 2014 року був призначений генеральним директором Національної телекомпанії України.

 

Юлія Тищенко                                                                                             

Голова Ради, керівник Програми підтримки демократичних процесів, Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД).

Реалізує проекти в сфері політичного діалогу, соціогуманітраної політики, розвитку громадянського суспільства. Консультант в проекті СМI (М. Ахтиссарі Центр) стосовно політичного діалогу. Керівник моніторингових проектів щодо ситуації в Криму в рамках UNDP , ВНКМ ОБСЕ. Тренер з розвитку НУО.  Була керівником відділу соціокультурних та етнонаціональних проблем в Національному інституті стратегічних досліджень при Президентові України, працювала аналітиком в апараті Ради національної безпеки та оборони України, консультантом в Адміністрації Президента України.

 

 

Юрій Артеменко

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Юрій Артеменко має три вищі освіти у сфері медіа, правознавства та менеджменту. Він понад 30 років працює в журналістиці, веде громадську та законотворчу діяльність. Очолював Запорізьку обласну державну адміністрацію. Був засновником Запорізької обласної незалежної медіа-профспілки. Заслужений журналіст України. Член Нацiональної спiлки журналістів. За професійну роботу Юрій Артеменко отримав низку державних нагород та відзнак.

 

 

 

 Григорій Шверк

Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Близько 18 років Григорій Шверк працював першим віце-президентом групи компаній «Український медіа холдинг». Працюючи в медіа-галузі, займався запуском і розвитком відомих радіостанцій, друкованих видань та інтернет-порталів. Також був депутатом Дзержинської районної ради міста Харкова упродовж двох скликань. Григорій Шверк був членом Ради директорів Української асоціації видавців періодичної преси і представником УВПП в Києві та Київській області.

 

 

 

 

 

Террі Андерсон, професор Troy University

Доктор Террі Андерсон працювала в правоохоронних органах протягом 21 років, спочатку у Федеральному бюро розслідувань (1976-1983), а потім в Управлінні шерифа округу Бровард (1983-1997 ). Її академічна освіту різноманітна. Вона отримала ступінь бакалавра з російської філології в Stetson University та ступінь бакалавра з історії в University of Central. Крім того, вона отримала ступінь бакалавра в галузі статистики в U.S. Department of Agriculture Graduate School. Вона отримала ступінь магістра наук в галузі менеджменту в St. Thomas University. А також ступінь доктора філософії у сфері державного управління в Florida Atlantic University в 1997 році. Террі Андерсон багато подорожує, в тому числі здійснила понад 15 поїздок в Грузію, де вона викладала багато курсів на програмі MPA при Грузинському інституті громадських справ. Вона опублікувала два тематичних дослідження та одну книгу під назвою «Public Administration in Transition: Managing the Public Sector in an Emerging Democracy».

 

 

Яніка Мерило

Виконавчий директор Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), експерт Агентства електронного урядування України, член ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів UАngel, радник голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії.

З 2000 року опікується питаннями залучення коштів у ринки РосіїУкраїникраїн Балтії, обіймала керівні посади в низці інвестиційних фондів Європи. Спеціалізується на інформаційних технологіях та інвестиційному бізнесі; свого часу стала першою жінкою в клубі бізнес-ангелів Estonian Business Angels Network (ESTBAN). У 2008–2012 роках працювала керуючим директором інвестиційного фонду US Invest, що керував коштами в розмірі 350 млн доларів.

Від квітня 2014 вона є головою ради директорів Фонду BrainBasket. Від 5 січня 2015 р. — радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса.

 

Ігор Коліушко, засновник і голова правління Центру політико-правових реформ

Експерт з адміністративного та конституційного права, громадський діяч, політик, викладач Києво-Могилянської академії.

Член Конституційної Асамблеї при Президентові України (2012 – 2013), радник Президента України – керівник головної служби політики інституційного розвитку секретаріату Президента (2005 – 2006), член національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при Президентові України (2005-08 та 2010-12 років), член державної комісії з проведення адміністративної реформи в Україні (1997-2001), народний депутат України (1994 – 2002), радник віце-прем’єр-міністра України (1992-1993), активіст товариства Лева (1987-1991).

Ініціатор чи співрозробник десятків законів України. Автор і співавтор десятків наукових та публіцистичних статей і книжок на політико-правову тематику. Освіта: Львівський національний університет ім. І. Франка (фізичний та юридичний факультети).

 

Дмитро Крепак, голова Правління ПАТ «Кредобанк», PKO Bank Polski

Народився в Луганській області України. Закінчив MBA школи бізнесу Wharton, університету Пенсільванії. Понад 7 років жив та працював в США і Канаді. Керував підрозділом маркетингу і стратегії департаменту регіонального економічного розвитку в штатах Північна та Південна Кароліна компанії Duke Energy. Викладав семінари «Ефективне управління проектами: як досягати результатів вчасно» і «Ведення переговорів: стратегія та практика перемоги». Зараз живе та працює у Львові.

 

 

 

 

Олег Іщук

Здобув освіту в Тернопільському фінансово-економічному інституті за спеціальністю економіст.

Працював економістом бюджетного відділу та економістом фінансового управління  Волинського облвиконкому. Був заступником керівника фінансового відділу Ратнівського райвиконкому, Волинська область. У Волинському обласному виконавчому комітеті обіймав посаду начальника штатного відділу фінансового управління. З 1990 р. по 2006 р. у Луцькому міськвиконкомі працював начальником управління. З 25.06.2007 р.очолює департамент фінансової політики Львівської міської ради.  

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку