Про Літню Школу Лідерства

Літня Школа Лідерства (ЛШЛ) - 12-денна навчальна програма, метою якої є творити команду молодих лідерів, через навчання, розвиток лідерських навиків, семінари, дискусії та спільну діяльність. Програма Школи передбачає навчальні семінари з питань важливості формування цінностей у суспільстві, ідентичності українця, молодь перед викликами сучасності, розвиток громади та молодіжних рухів; тренінги на тематики ефективної роботи в команді, навиків спілкування, умінь планувати діяльність організації, мистецтва публічного виступу; зустрічі з тренерами та цікавими людьми, які є експертами у різних сферах суспільного служіння. 

6-17 липня 2016 Інститут лідерства та управління УКУ запрошує молодих лідерів з різних куточків України на Літню Школу Лідерства, що відбуватиметься в мальовничому передмісті Львова - Брюховичах.

 

   

 

Випускники програми мають нагоду отримувати нові знання під час семінарів, конференцій, майстер-класів, що організовуються Інститутом Лідерства та Управління Українського Католицького Університету (ІЛУ УКУ), реалізовувати власні ідеї, розвивати свої навички беручи участь у різноманітних проектах ІЛУ, пробувати себе в ролі тренерів у тренінгових програмах. 

Інформація про реєстрацію на програму знайдете за цим посиланням

 

Літня Школа Лідерства відбувається за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

 

 

   

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38(097) 851-23-24

Підписатись на розсилку