ЛШЛ - Викладачі

Дмитро Якимецьмагістр психології управління та праці. Випускник Літньої школи мирянського лідерства 2004,  тренер (Київська школа соціально-психологічного тренінгу, Київської Асоціації Практикуючих Психологів та Психотерапевтів), модератор (Міжнародна школа модерації, м. Торунь, Польща). Має досвід роботи із всеукраїнськими компаніями (чисельність персоналу понад 7 тис. осіб) та малими підприємствами (3-5 осіб), громадськими та державними організаціями, політичними партіями та церковними структурами. 

 

Мирослав Паздерський - народився і виріс у Львові. Закінчив Музично-богословське училище, здобув диплом бакалавра з богослов’я Українського Католицького Університету. Діяльність тренера розпочав після проходження Літньої Школи Мирянського Лідерства 2007. Тренінги проводив для школярів, студентів, молодіжних спільнот та учасників ЛШМЛ. У 2010 році взяв участь у Літній Тренерській Школі. І сьогодні є активним учасником програм та тренером ІЛУ.

 

Марта Мартиник-Паздерська - львів’янка, маркетолог. Закінчила ЛІНТУ ім. В’ячеслава Чорновола. Учасниця літньої Школи Мирянського Лідерства (2007). Була фасилітатором у Тренінговому курсі для лідерів та з 2009 року є тренером у програмі Академії Лідерства «Обери своє майбутнє» для старшокласників шкіл-інтернатів, що координується Інститутом лідерства та управління УКУ.


  
 

Дмитро Романкомагістр богослов’я та бакалавр філософії Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Українського Католицького Університету. Випускник Літньої Школи Мирянського Лідерства 2007 року. У 2006-2007 рр. член Академії Української молоді, з 2007 і до сьогодні - член Товариства українських студентів-католиків «Обнова». У 2009-2010 рр. став співорганізатором некомерційного проекту для молоді «Кіноклуб «Бруківка», у 2012 р. ініціював Молодіжний Дискусійний Клуб «На Руській». З 2009 року постійний тренер програм на вимогу ІЛУ, зокрема річної програми Школи християнського аніматора.

Наталія Панчишинбакалавр економічної кібернетики, спеціалізація: Інформаційні системи в менеджменті Львівської комерційної академії. Випускниця Літньої школи мирянського лідерства 2008 та 2010 рр. З квітня 2010 - керівник некомерційного проекту для молоді «Кіноклуб «Бруківка», організованого Спільнотою випускників Інституту Лідерства та Управління УКУ;
Є працівником Бізнес-клубу «Клуб ділових людей».  З 2009 року постійний тренер Академії лідерства «Обери своє майбутнє» для старшокласників шкіл-інтернатів та програм на вимогу ІЛУ. 

Зоряна Остріковамагістр Національного Університету «Львівська Політехніка», кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, спеціалізація: аналітик консолідованої інформації. Випускниця Літньої Школи Мирянського лідерства 2008 року. З 2006 по 2010 – член Студентського капеланства української молоді при НУ «Львівська Політехніка». Є працівницею Львівської Освітньої фундації. З 2009 року постійний тренер Академії лідерства «Обери своє майбутнє» для старшокласників шкіл-інтернатів, річної програми Школи християнського аніматора та програм на вимогу ІЛУ.

     

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку