MyMedia - Викладачі

 Олександра Бакланова

Партнер компанії pro.mova, бізнес-партнер у компанії Capital Strategy

Є експертом у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами. Свою громадську діяльність розпочала створенням представництва AIESEC  у Луганську, працювала над втіленням стратегічних змін в організації на національному рівні, як віце-президент AIESEC в Україні відповідала за розвиток міжнародних проектів та програм.

Працювала над розробкою освітніх програм в галузі сталого розвитку в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині, причетна до створення Києво-Могилянської бізнес-школи у 1999 році, є членом Унівської групи.

 

 

  

Андерс Петтерсон (Anders Petterson)

Консультант фирмы Swedish Development Advisers AB (Готенбург, Швеция).

Спеціалізація: стратегічний організаційний розвиток та управління громадянським суспільством, управління проектами, освітній менеджмент, залучення молоді, методології партисипативності. Досвід роботи у Боснії та Герцоговині, Єгипті, Норвегії, Росії, Сенегалі, Свазиленді. Швейцарії, Швеції, Гамбії, Уганді, Україні,  Великій Британії, Замбії.

 

 

 

 

 

Вікторія Бриндза

Магістр соціології та політології Фрайбурзького університету Альберта та Людвіга (Німеччина). Керівник та розбудовник аналітичної групи у компанії pro.mova, учасник Унівської та Несторівської груп. Фахівець із соціологічних досліджень, зокрема досліджень цінностей та сприйняття, іноватор досліджень інформаційного простору. Волонтер, громадська активістка в Україні та закордоном, засновник ГО в Україні. 

 

 

 

 

 

Михайло Сало

 

Викладач фінансів, фінансовий директор LvBS.
Освіта: Український Католицький Університет; Економічний факультет Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету ім. І.Франка. Стажувався в фінансовому департаменті Seton Hall University, США. Протягом 5-ти років очолював Фінансовий відділ УКУ та працював заступником першого проректора з питань фінансово-господарської діяльності.
Досвід управлінської роботи в Громадських організаціях: Голова ГО «Львівська Освітня Фундація», член адміністративної ради ГО «Лярш-Україна», член інвестиційної ради УКУ

 

 

 

 

 

 Євген Глібовицький

Керуючий партнер компанії з стратегічних комунікацій та комунікацій змін pro.mova.

Експерт ОБСЄ з комунікацій в Україні, Молдові, країнах Кавказу та Центральної Азії. Консультував українські МЗС, МОН, Секретаріат Президента, органи місцевого самоврядування з питань зв'язків з громадськістю та інформаційної політики.
Працював у таких провідних українських медіа як «5 канал», «Студія 1+1», «Перший національний», «Киевские Ведомости», «PostПоступ» і радіо «Промінь». Працював журналістом  з провідними в «Дзеркало тижня», радіо «Эхо Москвы», локальним співпродюсером для CBS та PBS, BBC. Засновник Київської незалежної медіа-профспілки та її керівник у 2005 році.
 
 
 
 
 
 
 
 Жоао Перре Віана (Joao Perre Viana)
 
Засновник інвестиційного фонду «LeonardShop»

Жоаоа Перре Віана отримав ступінь магістра права у Лісабонському Незалежному університеті (Universidade Autónoma de Lisboa) (1997) та MBA у Школі менеджменту м. Ґент імені Влеріка Льовена (2003) у Бельгії. Паралельно із своєю професійною діяльністю у 1999 р. він також здобув післядипломну освіту з маркетингу в IPAM, а у 2000 р. ще і післядипломну освіту з менеджменту у INDEG-ISCTE.

За останні 15 років він працював менеджером, консультантом та викладачем та обіймав керівні посади у «J.Walter Thompson», «Duval Guillaume», «Leo Burnett», «Brandia Central» та «Education Group Evolution». За свою професійну кар’єру він працював у дев’яти різних країнах, переважно в Західній Європі, східній Європі та Середній Азії.
  

 

 

Руслан Краплич

Експерт програм міжнародної технічної допомоги, редактор журналу «Вісник благодійництва»

Очолював такі відомі організації як Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр. Відомий тренер для громадських і благодійних організацій. Автор книг та статей, навчально-тренінгових курсів. Працював у якості експерта у Програмі розвитку та інтеграції Криму ООН, Програмі розвитку ООН, Альянсі Партнерства Каунтерпарт, Українській освітній програмі ринкових реформ, Програмі «Партнерство за прозоре суспільство», директор антикризової програми Міжнародного Фонду «Відродження» у 2009-2011рр.
Має унікальний практичний досвід залучення ресурсів громади, співпраці з бізнес-структурами у фандрейзингу.

 

 

 

 

 

 Наталія Пилипів

Експерт з моніторингу та оцінки. Має вісім років досвіду моніторингу та оцінки проектів, в тому числі в  благодійній організації «Український центр порозуміння» та програмі моніторингу Європейської комісії. Працювала в Україні, Азербайджані, Білорусії, Болгарії, Вірменії, Грузії, Киргизстані, Молдові, Росії, Фінляндії. Зараз працює в Моніторинговій Місії ООН з  прав людини.

Магістр соціальної роботи, спеціальність Консультування та соціальне адміністрування.

 

 

 

 

 

Ольга Садоха

Керівник навчального центру ТВК «Львівхолод».

Має досвід управлінської роботи у сфері управління персоналом більше 9-ти років у таких компаніях, як мережа супермаркетів «Вам», ТВК «Львівхолод», АТЗТ «Галичфарм» (корпорація «Артеріум»), ВАТ «Концерн Галнафтогаз», а також на посаді директора ТД «Олеська мінеральна вода». Викладає на програмах Львівської бізнес-школи та інших теми управління персоналом, особистої ефективності та навички ефективного управління, навички ефективного продажу та якісного обслуговування в роздрібних магазинах.

 

 

 

 Наталія Федоришин

Експерт з маркетингу та реклами. Розробка рекламних кампаній, впровадження та моніторинг у ЗМІ. Працювала на "Радіо Люкс", МТС, радіостанції " «Love Radio». Магістр психології, МBА, Міжнародний Інститут Менеджменту, Київ.  

 

 

 

 

 

 

Володимир Турчиновський

Володимир Турчиновський здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю математика. Свою докторську працю з філософії (Ph.D.) захистив у Міжнародній академії філософії в Князівстві Ліхтенштайн. Сьогодні - проректор стратегічного планування Українського Католицького Університету (УКУ), завідувач кафедри філософії УКУ, член Наглядової ради Львівської бізнес-школи УКУ та член  Дорадчої ради ІЛУ.

 

 

 

 

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (067) 164-20-87

Підписатись на розсилку