Політичні студії - Про програму

ПОЛІТИЧНІ СТУДІЇ

Все що потрібно знати майбутньому депутату

  

Після Майдану українське суспільство сформувало запит на кардинальне оновлення політиків усіх рівнів. Поряд з боротьбою з корупцією, важливим постало завдання оновлення влади, формування нових цінностей управління державою та переосмислення ролі місцевого самоврядування. З’явилась критична маса молодих і активних осіб, які мають натхнення до змін як  на загальнодержавному рівні, так і у своїх містах і селах.

 

В допомогу майбутнім депутатам місцевих рад Інститут лідерства та управління УКУ спільно з ГО «Українська Галицька Асамблея» пропонує модульну  навчальну програму «Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату».

Мета програми: підготувати нову генерацію місцевих політиків, які по-новому осмислять роль місцевого самоврядування, взаємодію з локальними спільнотами та дати інструменти для конструктивної співпраці та представництва інтересів громади  у владі.

Програма передбачає 4 модулі, кожен триватиме 3 дні.  

 

У період між модулями учасники працюватимуть індивідуально із завданнями та самостійним  читанням. Заняття відбуватимуться в інтерактивній формі, з використанням кейсів, участю в дискусіях із залученням відомих міжнародних та українських викладачів, діючих депутатів та практиків. Упродовж програми будуть відбуватися зустрічі з цікавими людьми у форматі надихаючих сніданків та відкритих лекцій.

Учасниками програми  можуть бути молоді та активні люди, які мають бажання стати депутатами місцевих рад; громадські активісти; представники місцевого самоврядування.

По завершенню програми учасники отримають сертифікати.

 

Організатори програми: Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету та ГО «Українська Галицька Асамблея».

Контактна особа: Іван Спринь, +38 097 900 84 65, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку