Студенти

 Андрій Кавчук

Юрист, мешкає у Львові, одружений, батько трьох дітей.

Працював в державному енергетичному секторі. В даний час юрист ГО “Українська Галицька Асамблея”, співпрацює з ГО “Кращий Сихів” і займається власною юридичною практикою.

В своїй професійній діяльності Андрію доводиться  часто зустрічатись із правовою неграмотністю та свавіллям посадовців органів місцевої влади, які працюють за принципом “сказали зверху чи ми так звикли”.  Причиною цього вважає не лише людський фактор, але й не досконале законодавство, в т.ч. місцевого рівня, яке прописано “для хаосу та корупції” і проти “порядку, зручності та прозорості”.

Андрій переконаний, що в Україні можна і треба жити по іншому, починати варто із себе, не чекати, а заохочувати інших. В результаті виграють усі.

Метою участі Андрія в Політичних студіях є бажання здобути практичні знання і навики, які необхідні для  реформування місцевого самоврядування, вдосконалення правових механізмів взаємодії між владою та суспільством, якісного впливу громади на місцеві органи влади.

Важливими складовими успіху є порядні і чесні люди в органах влади, в т. ч. відповідальні і компетентні депутати, активні і ефективні громадяни, та життєве кредо -  ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ..:)

 

Андрій Шкула

З 18 років працює  паралельно з навчанням. Спочатку нічним прибиральником в ресторані, потім охоронцем в цілодобовому інтернет-кафе, потім в редакції (з 2007 року).  Освіти дві: середня спеціальна за фахом "редактор видавець" і вища - "соціальний працівник".

Останніх три роки в газеті займається розслідуваннями і аналітикою. Теми: земельні дерибани, бюджетні розтрати, корупція, комунальна сфера.

Хобі - друзі, риболовля, велосипед

Зараз роздумує над політичною участі в житті міста в ролі депутата. До кінця ще не вирішив… Хабарів не дає і не бере!

На політичні студії прийшов для того, щоб зрозуміти як побудоване місцеве самоврядування «зсередини», чи можна, будучи чесним, але обізнаним, змінити щось на краще в цій сфері.

 

Володимир Марямпольский

Навчався в Прикарпатському національному університеті (м. Івано-Франківськ). Отримав диплом спеціаліста з політології, по напряму підготовки «Політичні інститути і процеси».

Під час навчання в займався громадською діяльністю, брав участь в студентському страйковому комітеті протягом 2004-2005рр. Є досвід роботи в проведенні виборчих кампаній і у виборчих комісіях.

Стажувався в Центрі надання адміністративних послуг та управлінні внутрішньої політики ЛМР. Помічник-консультант депутата Львівської міської ради  - Горона В.В.

Постійним місцем роботи є Львівська тютюнова ф-ка (виключно як джерело доходу, не пов’язане з захопленнями та професійними інтересами). Одружений, виховує трьох синів.

З січня 2015р. працює головою комісії по люстрації органів місцевого самоврядування Громадської Люстраційної Ради Львівщини.

Зараз навчається на фінансово-економічному факультеті ЛНУ ім. І. Франка, спеціальність «фінанси і кредит» (ІІ вища освіта). 

Його життєве credo: «Per asperа ad astra!», а професійний девіз: «Політика – це покликання і професія, де не повинно бути випадкових людей».

Особисті якості: відповідальність, цілеспрямованість, моральна стійкість, комунікабельність.

 

Ігор Дякович

Після біди, яка трапилася Ігор змінив погляди на життя, суспільство, державу.

В 2013 (1січня) – потрапив під потяг в Тернополі. Потяг відтяв Ігореві ногу. Далі 2 місяці реабілітації, майже рік звикання.

Протягом цього року хлопець  добивався справедливості в транспортній міліції, але там її не добився, так само як чекало фаско у прокуратурі. Саме після того випадку, коли система показала  всі свої сторни, Ігор вирішив стати правозахисником, і не просто так, а вступити  до одного із найкращих ВУЗ країни - КНУ Шевченка, на юридичний факультет.

Паралельно хлопець займаюся громадською діяльністю.  Спеціалізуюся на захисті прав інвалідів, оскільки думає, що ніхто краще не захистить інвалідів, як самі інвалід, є позивачем в декількох судах. Також, є віце провінційним координатором міжнародного руху спільнот "Віра і Світло" в Україні.  Планує балотуватися в ЛМР (на безпартійний основі, оскільки хоче звітувати людям, а не партійним вождям).

В питання хабарів - максимально жорсткий. Якщо стоятиме вибір між відрахуванням з КНУ і хабарем - не роздумуючи поїде за квитком додому. Про це відкрито заявляє, а тому  ніхто нічого не вимагає.

Зараз  працює в церкві (УГКЦ).

 

Ірина Нікітіна

Займається професійною діяльності у сфері регіонального і місцевого розвитку. Предметно  проблемами, територіальної активізації громади та налагодженням тристороннього діалогу між владою, бізнесом та громадою.

Досвід громадської роботи на регіональному рівні – є керівником громадської організації «Перспектива плюс» та Агенції регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району, є головою комітету опіки та піклування при виконкомі Добротвірської селищної ради.

Працює вчителем Англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. Добротвора.

 

Леся Ясниська

За освітою є економістом. Займається підприємницькою діяльністю, є приватний підприємець.
Також займається громадською діяльністю, є Голова ГО " За якісне життя".
Зокрема веде політичну діяльність, є Членом політичної партії " Демократичний альянс".
Життєве кредо " Хто, якщо не я?"

 

Людмила Тягнирядно

Очолює відділ журналістських розслідувань державного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ».

Народилася 13 березня 1994 року у м. Києві. Навчається у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка, факультет «журналістика» та Національному університеті імені М. П. Драгоманова на факультеті «політологія». Працювала журналістом інтернет-видання Інсайдер, у громадянській мережі «ОПОРА», на телеканалі ТВі у програмах журналістських розслідувань «Тендер News» та «Знак Оклику».

У шкільні роки була президентом школи. Також організовувала Євромайдан від Інституту журналістики КНУ. Була членом студентської ініціативи СтудМП. Вони  лобіювали поправки до ЗУ «Про вищу освіту» в положеннях про органи студентського самоврядування. З 11 прийняли 8.

Життєве кредо це слова Арістотеля: «Право донести, вище права не знати». Користується ним не тільки в журналістиці, але в житті.

Якщо говорити про особисті якості, то -  комунікабельна, відповідальна, ініціативна, харизматична.

Чому хоче спробувати себе в депутатській діяльності? Хоче реалізувати проекти для своєї територіальної громади, бути контролером, а також будучи «рибою» за знаком зодіаку і маючи лозунг життя: «Змінити світ на краще», хоче реалізувати його для людей.

 

Максим Студілко

Освіту здобув у Вінницькому технічному коледжі за спеціальністю фінансист та Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету – економіка підприємництва.
Голова Вінницької обласної організації ПП «Демократичний Альянс», активний громадський діяч, патріот України. Народився та проживає у Вінниці, небайдужий до проблем міста та шляхів їх вирішення, розвитку міста в цілому. Максим є членом скаутської організації «Пласт» та одним з її керівників.
Співзасновник та член правління правозахисної організації «Джерело надії». З 2009 до 2012 року – член правління ВМГО «Демократичний Альянс».  
За словами Максима, для того, щоб мрія збулась, потрібно мрію трансформувати в ціль.

 

Марія Жуковська

Проживає в селищі міського типу Добротвір на Львівщині. За освітою: модельєр-конструктор верхнього одягу(Львівський технікум легкої промисловості), спеціаліст з менеджменту організацій та адміністрування (ВПНЗ «Галицька академія», м. Івано-Франківськ), 2013-2014 рр. - Український Католицький Університет, сертифікована програма «Управління неприбутковими організаціями», учасниця конференцій та круглих столів на різноманітні теми: освіта, підприємництво, громадська діяльність, соціальна відповідальність; учасниця проекту «Підтримка консолідації громадянського суспільства в Україні» реалізованого Інститутом демократії імені Пилипа Орлика.

Працювала у різних сферах: майстер виробничого навчання у  ліцеї, адміністратор дільниці гуртожитків, фахівець з приватизації житла, керівник швейного цеху, на сьогодні працює в Агенції місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району керівником проектів та програм. Близько 8 років займається громадською роботою, а у 2009 році стала одним із засновників громадської організації «Перспектива плюс». Громадська робота у цій організації не носить якогось профільного характеру, скоріше однодумці намагаються  вирішувати різні соціальні проблеми семитисячного містечка. Вже півроку Марія є модератором веб-платформи  «Відкрите місто» у Добротворі. Ця система призначена для комунікації влади з громадою, щоб ефективно вирішувати проблеми селища.

У житті та діяльності Марія застосовує кілька правил: «поводься з людьми так, як ти хочеш, щоб поводилися з тобою», «вчитися ніколи не пізно», «хто хоче щось зробити, той шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

 

Марія Кубаренко

З метою підвищення рівня кваліфікації Марія у 2015 році здобула ступінь магістра державного управління,  завершила курс вивчення  Проекту "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" та є випускником програми інноваційного державного управління «Good Governance» Львівської  бізнес школи  УКУ. Також успішно пройшла  стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Сьогодні працює у Львівській обласній державній адміністрації.

На думку Марії, зміна сучасної політики - невід’ємна реформа України, а  навчальна програма «ПОЛІТИЧНІ СТУДІЇ: все, що потрібно знати майбутньому депутату»  - це можливість вдосконалити свої знання в політичній системі та знайомство з новими людьми-однодумцями, які готові міняти країну.

 

Микола Сурма

Освіта здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка, за спеціальністю історія. Також навчався у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України. Отримав ступінь магістра державного управління.

Сьогодні працює у Львівській обласній державній адміністрації, займає  посаду головного спеціаліста відділу державного реєстру виборців.

Мрія: процвітаюча успішна Україна, де дотримуються права людей. Вважає, що діяльність депутата місцевої ради здатна змінити ситуацію в країні в цілому. Життєве кредо: рух – це успіх!

 

Наталя Піпа

Працює фандрейзером у Центрі для дітей та молоді з особливими потребами «Джерело». Очільник ініціативної групи мешканців на Сихові та керівник ГО “Кращий Сихів”.

Наталії часто доводиться  співпрацювати із органами державної влади і місцевого самоврядування, представляти і захищати права та інтереси громади. Для того, щоб це робити якісно і ефективно потрібні віповідні навики і знання, а також обов'язково можливості, що й стало причиною участі в Політичних студіях.

Наталія ще остаточно не визначилась чи буде приймати участь  у місцевих виборах 2015. Однак, на мою особисту думку, це лише питання часу, тому що саме такі люди повинні змінювати на краще нашу любу неньку Україну!

 

Оксана Мотика

Одружена, мати 3 дітей. Медик. Впродовж 13 років і донедавна проживала у Лондоні, зараз вирішила повернутись у рідний Трускавець і змінювати Україну, починаючи з власного містечка.

На цей момент займається громадською діяльністю в місті, зокрема контролем місцевої влади. Також запровадила безкоштовні курси англійської мови у Трускавці.

Життєве гасло - "Якщо є бажання, то є можливість!". Кайфує від танців.

 

Олена Регеша

Закінчила факультет міжнародних відносин Опольського державного університету (Польща). Заступник директора Регіонального ресурсно-інформаційного центру "Громади Вінниччини". Займається написанням та реалізацією інвестиційних грантових проектів для розвитку територіальних громад Вінницької області.

Голова ГО "Спільно ДІЙ", що працює над розвитком молодіжного середовища Вінницької області.

Голова ініціативної групи Громадського об'єднання "Самопоміч"-Вінниччина.

Життєве кредо - “Мене не цікавить, чим ти заробляєш на життя. Я хочу знати, чого ти жадаєш та чи ризикнеш ти мріяти про те, щоб знайти, чого твоє серце так палко бажає. Мене не цікавить , скільки тобі років. Я хочу знати, чи ризикнеш ти виглядати як дурень – заради любові, заради своїх мрій – заради пригоди, що називається”.

 

Ольга Кузьмук

Соціолог, кандидат соціологічних наук. Проживає у м. Рожище Волинської області. Освіта вища. Закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки, а також Київський національний університет імені Вадима Гетьмана  та аспірантуру у Київському національному університеті імені Т. Шевченка. Працює викладачем соціології. Мріє долучитися до побудови України, як країни середнього класу. Країну, де не буде величезного розриву між багатими та бідними, з потужним середнім класом, який, в свою чергу, сприятиме економічному зростанню та стабільності у суспільстві. Життєве кредо: все змінюється на краще.

 

Ольга Сало

Одна з ініціаторів громадянського руху «Відсіч», активістка ініціативи "Громадський сектору Майдану Львова", випускниця програми "Good Governance", LvBS.

Ольга - це людина перевірена часом і викликами життя, яка не зраджує задекларованим принципам і не здається.

 

Роксолана Мудрак

Студентка 4 курсу Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Журналістика».

З серпня 2014 року є волонтером Волонтерської групи «Синій камінь», яка допомагає армії України.

Життєве кредо – «За справедливість!».

Мета участі в Політичних студіях: підвищити свою компетентність як журналіст і стати обізнаною в політичній сфері.

 

Роман Лозинський

Освіту здобуває в ЛНУ ім. Івана Франка на 4 курсі - спеціальність політологія. Є випускником програми "Молодіжний пацівник", навчається у "Вищій політичній школі". Є членом громадської організації "Пласт", де реалізовує безліч проектів та займається розвитком молодого покоління. Був першим заступником голови львівського осередку та в.о. голови Львівського "Пласту" 2012-2013 року. Очолює проект неформальної освіти "Школа молодої еліти" в місті Львові. 

Також, займається спортом: біг на довгі дистанції, плавання, велоспорт.

 

Ростислав Берчак

Проживає у м. Стрий. Одружений, виховує сина і доньку.

Працює директором підприємства «Завод реклами «Фішка» (рекламне агентство).

Власник ТОВ «Клуб-911» - всеукраїнська диспетчерська служба евакуаторів.

Головний редактор у «Інформаційному агентстві «Діловий Стрий». Висвітлює новини міста Стрий та Стрийщини.

Голова правління ГО «Діловий Стрий» - об’єднання підприємців Стрийщини, яким не байдужий Стрий та його розвиток.

Громадською роботою активно почав займатись в період Революції Гідності. Прагне змінити своє місто, щоб воно стало найкращим в Україні! Вірить, в свою команду й свої можливості.

Інтереси: бізнес-ідеї, маркетинг та реклама, бізнес-навчання. Працює на результат.

Особисті якості: відповідальний, доброзичливий, наполегливий, результативний, толерантний, підприємливий.

Вважає, що потрібно не тільки контролювати і критикувати владу, а я самому йти в неї і брати на себе відповідальність за майбутні зміни.

Життєве кредо: «Хто володіє інформацією – той володіє світом».

 

Уляна Марченко

Мешканка міста Миколаїв, Львівської області. Має більше 10 років стажу роботи у сферах пов'язаних з спілкуванням з людьми з різних областей та країн. Більшість свого вільного часу вона подорожує, знайомиться з іншими культурами та традиціями. На її мапі вже понад 25 країн. Має багато друзів по всьому світу. У травні минулого року вона звільнилась та вирішила брати активну участь у піднятті свідомості громадян. На даний момент бореться з корупцією у своєму містечку, примушує держслужбовців виконувати свою роботу, а також, організовує громаду до активної участі у житті міста. Є засновником та адміністратором групи "Миколаїв - моя хата не скраю". Її правилами є - "Хто як не ми", " Хочеш змінити країну - почни з себе, своєї родини, подвір'я, містечка", "Маленькими кроками - до великого успіху", "Ти є сам собі країна!".

 

Юлія Гвоздович

Магістр економічної теорії, канд. економ.наук
Член МГО "Пласт- НСОУ"
Член асоціації учасників програми " Молодь змінить Україну"
Менеджер з розвитку бізнесу Godo coworking
Одружена, виховує сина ( 2 роки)
Призер Чемпіонату України з туристичного багатоборства (сплавів) у дівочому заліку 

Життєве кредо : візьму і зроблю:-) 

 

Юрій Пашко

Працює у обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Сонечко» практичним психологом. Голова ГО «Допомога плюс». Громадський активіст, волонтер.

Вступив на програму "Політичні студії " для того, щоб отримати знання та досвід, які допоможуть в подальшому представляти та захищати інтереси громади будучи в статусі депутата міської ради.

 

Маркіян Бек

Працює митним декларантом в іноземній компанії. Окрім того є волонтером у ГО рух "Чесно".

Має бажання змінювати Україну. Особливо відчув таку потребу саме зараз в такий нелегкий час для країни. Сподівається, що Політичні студії будуть поштовхом для більш активних і конструктивних дій в майбутньому.
Хоче знайти команду з якою можна буде робити зміни в Україні разом! 

Життєве кредо: Хто як не  ми!

 

Наталія Кулик

Працює методистом навчального закладу   ДНЗ " Новояворівське ВПУ"

У 2003 році закінчила Львівський національний університет ім. І.Я Франка. Спеціальність - Англійська мова і література. Кваліфікація – філолог. Викладач англійської  мови та літератури.

Займається Громадською діяльністю.

 Голова районної  благодійної організації " Дитячі мрії". 

Голова осередку Червоного хреста у начальному закладі.

Голова комісії по соціальному страхуванню.

Заступник голови профспілкового комітету в професійному училищі.

Життєве кредо: " Хочеш змін - починай з себе!!!"

 

Марина Ложкіна

Закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю Журналістика. Впродовж 4 років працює в Благодійному фонді «Зміцнення громад», що в м. Шепетівка Хмельницької області, наразі очолює відділ з соціальної роботи.

Є випускником програми «Управління неприбутковими організаціями» Інституту лідерства та управління УКУ. Пройшла навчання з Менеджменту неурядових організацій, Нових медіа в практиці роботи благодійної організації та Стратегічного планування  від Творчого центр ТЦК. Також відвідала семінари з Ефективного менеджменту волонтерських програм Центру волонтеріату «Добра Воля». Впродовж 2014-2015 рр. пройшла курс семінарів в рамках The Project 'Civil Society. Dialogue for Progress' is implemented by Consortium led by the Konrad-Adenauer-Stiftung e.V (KAS, Germany).

З 2011 року є членом Молодіжної громадської організації «КЕДР», а з 2014 року – прихильником НСОУ «ПЛАСТ». Цьогоріч планує прийняти присягу і стати дійсним членом організації.

Оскільки робота в третьому секторі тісно пов’язана з вирішенням проблем громад, з’явилося бажання детальніше ознайомитися з роботою влади, щоб вміти викорінювати проблему на рівні державних структур, або, принаймні, навчитися впливати на держструктури, які це б забезпечували.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку