Політичні студії - Викладачі

Євген Глібовицький

Керуючий партнер в експертній компанії «pro.mova».

Євген є консультантом із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій. Член спостережної ради Фонду Гонгадзе, член ради Комітету підприємців Львівщини, член асоціації фахівців з громадських зв'язків UAPR.

Експерт ОБСЄ з комунікацій в Україні, Молдові, країнах Кавказу та Центральної Азії. Консультував українські МЗС, МОН, Секретаріат Президента, органи місцевого самоврядування з питань зв'язків з громадськістю та інформаційної політики.

Працював у таких провідних українських медіа як «5 канал», «Студія 1+1», «Перший національний», «Киевские Ведомости», «PostПоступ» і радіо «Промінь». Працював журналістом в «Дзеркало тижня», радіо «Эхо Москвы», «Ukrainian Weekly», локальним співпродюсером для CBS та PBS, BBC. Засновник Київської незалежної медіа-профспілки та її керівник у 2005 році.

Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія», також навчався в Блафтонському університеті (Огайо, США) та Львівському національному університеті імені Івана Франка.

 

Олександр Солонтай

Експерт, викладач, керівник програми практичної політики в Інституті Політичної Освіти

Має 9 років депутатського стажу на місцевому рівні в Ужгороді та на Закарпатті, участь в ряді міжнародних проектах, стажування та навчання закордоном, в тому числі в міжнародних організаціях. На місцевому рівні співкоординатор Закарпатського "Громадського центру", очолював ФРІ в Ужгороді та став першим головою ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив". Був одним з ініціаторів та керівників проекту "Молодіжна варта: молодь за вами спостерігає!", здійснював системний вплив на молодіжну політику. В 2013 році виступив один з засновників об'єднання, а в 2014 році  створив політичну партію Сила Людей.

 

Ігор Коліушко

Засновник і голова правління Центру політико-правових реформ. Експерт з адміністративного та конституційного права, громадський діяч, політик, викладач Києво-Могилянської академії.

Член Конституційної Асамблеї при Президентові України (2012 – 2013), радник Президента України – керівник головної служби політики інституційного розвитку секретаріату Президента (2005 – 2006), член національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при Президентові України (2005-08 та 2010-12 років), член державної комісії з проведення адміністративної реформи в Україні (1997-2001), народний депутат України (1994 – 2002), радник віце-прем’єр-міністра України (1992-1993), активіст товариства Лева (1987-1991).

Ініціатор чи співрозробник десятків законів України. Автор і співавтор десятків наукових та публіцистичних статей і книжок на політико-правову тематику. Освіта: Львівський національний університет ім. І. Франка (фізичний та юридичний факультети).

 

Дмитро Крепак

Голова Правління ПАТ «Кредобанк», PKO Bank Polski.

Народився в Луганській області України. Закінчив MBA школи бізнесу Wharton, університету Пенсільванії. Понад 7 років жив та працював в США і Канаді. Керував підрозділом маркетингу і стратегії департаменту регіонального економічного розвитку в штатах Північна та Південна Кароліна компанії Duke Energy. Викладав семінари «Ефективне управління проектами: як досягати результатів вчасно» і «Ведення переговорів: стратегія та практика перемоги». Зараз живе та працює у Львові.

 

Третяк Юрій 

Юрій має досвід роботи у консультаційних проектах та проектах технічної допомоги в Україні та країнах Центрально-Cхідної Європи. Юрій є співредактором та співавтором низки публікацій, зокрема, «На шляху до Європи. Досвід українських Єврорегіонів», «Регіональна політика в країнах Європи: уроки для України», «Агенції регіонального розвитку: становлення та перспективи» та інших. Був залучений  як консультант до розробки низки законодавчих ініціатив з питань регіональної політики в Україні. Також Юрій був членом консультативних рад при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України і Міністерстві економіки України, а також членом громадської експертної ради при Українській частині комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС. 

 

Андрій Гринчук

Адвокат, керуючий партнер Юридичної фірми «Гринчук Мазур та Партнери» (юридична практика з 2004 року). Викладач курсу «Правові аспекти ведення бізнесу». Випускник юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. В юридичній практиці спеціалізується в сферах податкових спорів, корпоративного права та правового супроводу інвестицій, а також захисту бізнесу у кримінальному провадженні. Є членом Асоціації правників України та International Bar Association.

 

Андрій Паляниця

Народився у Львові, після закінчення Львівського Університету продовжив навчання в Празі по соціології в Центрально Європейському Університеті, потім в докторантурі Мічіганського Університету по політичних науках.  З 1997 року працює консультантом для урядів та міжнародних організацій з питань регуляторної політики, державного управління та боротьби з корупцією.  Працював у 24 країнах Європи, Азії та Африки.  Проживає в США.  В Україні в різні часи займався питаннями регуляторної політики, розробки та впровадження спрощеної системи оподаткування, керував пороговою програмою "Виклики тисячоліття" уряду США з питань боротьби з корупцією в Україні.  

 

Андрій Рождественський

Працював профайлером-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, в т.ч. побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», згодом очолив напрямок навчання персоналу по всій системі банку (35 000 співробітників).

Свого часу провів адаптацію класичних технік продажів під потреби банку, пізніше почав використовувати методики для адаптації навчальних програм в інших видах бізнесу (телекомунікації, IT-компанії, с/г компанії та інш.) З цього виник бізнес – консалтингова компанія, що робить основний акцент на побудову і адаптацію систем навчання персоналу під конкретний бізнес.

 

Мирослав Сімка 

Експерт у сфері державних закупівель, керівник проекту Тендер і злочин. Освіта вища, економічна (Спеціальність "Економіка підприємства") і юридична (Спеціальність "Правознавство») Досвід роботи в сфері держзакупівель 8 років! Активний учасник проекту USAID з розробки та впровадженні стратегії розвитку системи державних закупівель України. В 2011 проходив стажування в муніципалітеті м.Фрайбург, Німеччина за напрямом впровадження інфраструктурних проектів з енергозбереження; В 2010 - Joint Vienna Institute, м. Відень, Австрія учасник програми навчання з реалізації інфраструктурних проектів та проведення закупівель, фінансованих Європейським банком реконструкції та розвитку.

 

Орися Біла

Викладач кафедри філософії, закінчила Український Католицький Університет, аспірантка кафедри філософії Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Стажувалася в Університеті Нотр-Дам штату Індіана (США).

 

Вікторія Бриндза

Магістр соціології та політології Фрайбурзького університету Альберта та Людвіга (Німеччина). Керівник та розбудовник аналітичної групи у компанії pro.mova, учасник Унівської та Несторівської груп. Фахівець із соціологічних досліджень, зокрема досліджень цінностей та сприйняття, іноватор досліджень інформаційного простору. Волонтер, громадська активістка в Україні та закордоном, засновник ГО в Україні. 

 

Михайло Окаринський

Депутат Тернопільської міської ради, підприємець у сфері дизайну і видавництва. Працює у напрямках політичного консультування і виборчих технологій від 2002 року. Учасник реаліті-шоу "Депутат під ключ" телеканалу 1+1. Кандидат педагогічних наук. Живе у Тернополі.

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку