Викладачі програми

 Олександра Бакланова

 

Експертка з питань стратегічного розвитку та управління змінами, партнерка експертної компанії pro.mova, бізнес-партнерка компанії Capital Strategy. Є учасницею Несторівської та Унівської груп. Працює у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами. Працювала над розробкою освітніх програм в галузі сталого розвитку в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині. Має досвід створення та модерування навчальних програм для більш ніж 30 конференцій, інтерактивних семінарів та тренінгів в Україні та за кордоном. Викладає в KMBS та Українському Католицькому університеті

 

 

 

 

 

Христина Павлик

 

Кандидат економічних наук, доцент. Має понад 10 років досвіду викладання економіки та бізнесу в 5 країнах. Стипендіат програм Карнегі (Гарвард) та Фулбрайт (Нью-Йорк). Автор численних публікацій та учасниця наукових проектів у провідних університетах України, Європи та Америки. Вивчає теоретичні аспекти соціальної економіки, практику некомерційного маркетингу та особливості соціального підприємництва в різних країнах світу.

 

 

 

 

 

 

Вікторія Бриндза

Магістр соціології та політології Фрайбурзького університету Альберта та Людвіга (Німеччина). Учасниця Унівської та Несторівської експертних груп. Фахівець із соціологічних досліджень, зокрема досліджень цінностей та сприйняття, іноваторка досліджень інформаційного простору. З 2008 до 2016 очолювала аналітичний відділ експертної кампанії pro.mova. Авторка унікальних дослідженьУкраїні та за кордоном. 

 

 

 Євген Глібовицький

 

Керуючий партнер експертної компанії pro.mova, експерт із стратегій та комунікації, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій. викладає MBA в KMBS. Учасник Нестерівської та Унівської експертних груп. Навчався в Україні та США, вивчав політологію, право та філософію. Експерт ОБСЄ (офіс Представника із свободи медіа) в країнах колишнього СРСР.

У 2002 став співавтором ідеї 5 каналу як засобу проти цензури. Працював журналістом "Студії 1+1", "Першого національного", у "Киевских ведомостях". Був локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS та PBS, британського BBC. Член Наглядової ради Суспільного телебачення та на Громадському.

 

 
 
 
 
 
 
Олександр Вінніков
 
 
 
 
 
Юридичний радник USAID «Правова країна», Мережа розвитку європейського права. Фахівець з міжнародного та податкового права, фінансового менеджменту, консультант з питань оподаткування, тренер. Експерт Української сторони Комітету Україна – Європейський Союз. Співавтор курсу з права та податків для міжнародної програми сертифікації бухгалтерів САР/СІРА в Україні.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 Віталій Лесюк
 

 

 

 

Фінансовий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» з 2009 року. У 1998-2008 роках працював у регіональному представництві Фундації Україна – США на посаді заступника директора. З часу створення очолює ЛОГО «Західноукраїнський Регіональний Навчальний Центр». Має досвід проведення тренінгів на замовлення українських та Європейських компаній (UFSI, OSCE, DESPRO, ЦСП, Hulla & Co. Human Dynamics).

 

 

 

 

Руслан Краплич

 

 

 

Експерт програм міжнародної технічної допомоги, редактор журналу «Вісник благодійництва». Очолював такі організації як Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр. Автор книг та статей, навчально-тренінгових курсів. Має унікальний практичний досвід залучення ресурсів громади, співпраці з бізнес-структурами у фандрейзингу.

 

 

 

  

Ольга Садоха

 
 
Експертка з управління персоналом, керуюча партнерка компанії «ROK: River Of Knowledge». Досвід управлінської роботи у сфері управління персоналом більше 12-ти років. Має значний досвід тренерської та консалтингової роботи у напрямках вдосконалення управлінської майстерності керівників, налагодження систем управління персоналом, налагодження процесів у торгових компаніях. Є сертифікованим коучем та фасилітаторкою.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Олександр Солонтай

Експерт Інституту політичної освіти, один із засновників спершу об'єднання, а згодом партії «Сила Людей». Засновник та перший голова ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив", де реалізував ряд молодіжних проектів сприяв розбудові організації на всеукраїнському рівні. Був одним з ініціаторів та керівників проекту "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!", здійснював системний вплив на молодіжну політику. Автор низки публікацій про розвиток громадянського супільства та співавтор посібників для депутатів місцевих рад, про державне фінансування організацій.

  

Володимир Турчиновський

 

Директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності Українського католицького університету, доктор філософії (Ph.D.), Міжнародна академія філософії в Князівстві Ліхтенштейн, спеціаліст із математики, Львівський національний університет імені Івана Франка.

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку