Викладачі програми

 Олександра Бакланова

 

Експертка з питань стратегічного розвитку та управління змінами, партнерка експертної компанії pro.mova, бізнес-партнерка компанії Capital Strategy. Є учасницею Несторівської та Унівської груп. Працює у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами. Працювала над розробкою освітніх програм в галузі сталого розвитку в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині. Має досвід створення та модерування навчальних програм для більш ніж 30 конференцій, інтерактивних семінарів та тренінгів в Україні та за кордоном. Викладає в KMBS та Українському Католицькому університеті

 

 

 

 

 

Христина Павлик

 

Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Львівського національного університету імені Івана Франка. Викладає курси з міжнародної економіки, міжнародних стратегій економічного розвитку та міжнародного маркетингу. Учасниця конференцій та наукових проектів у провідних університетах України, США, Італії, Німеччини, Словаччини, Канади. Авторка численних публікацій, що стосуються проблем макроекономічної політики, підприємництва та маркетингу. 

 

 

 

 

 

Вікторія Бриндза

Має понад 20-річний досвід у комунікаціях. Очолювала комунікаційні департаменти Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (МТС Україна) і Metro Cash&Carry Ukraine. Співзасновниця та консультантка Українського кризового медіа-центру. Провела десятки медіа-тренінгів для керівників і речників державних органів, у т.ч., АПУ, Міноборони, ІАЦ РНБО, Мінагрополітики, МОЗ, НБУ та ін. Була радником в.о. Міністра доходів і зборів України у квітні-липні 2014 року. Спеціалізується на стратегіях і комунікаціях першої особи. Увійшла до списку найкращих PR-директорів України за версією MMR в 2011 році.

 

 

 Євген Глібовицький

 

Керуючий партнер експертної компанії pro.mova, експерт із стратегій та комунікації, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій. викладає MBA в KMBS. Учасник Нестерівської та Унівської експертних груп. Навчався в Україні та США, вивчав політологію, право та філософію. Експерт ОБСЄ (офіс Представника із свободи медіа) в країнах колишнього СРСР.

У 2002 став співавтором ідеї 5 каналу як засобу проти цензури. Працював журналістом "Студії 1+1", "Першого національного", у "Киевских ведомостях". Був локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS та PBS, британського BBC. Член Наглядової ради Суспільного телебачення та на Громадському.

 

 
 
 
 
 
 
Олександр Вінніков
 
 
 
 
 
Юридичний радник USAID «Правова країна», Мережа розвитку європейського права. Фахівець з міжнародного та податкового права, фінансового менеджменту, консультант з питань оподаткування, тренер. Експерт Української сторони Комітету Україна – Європейський Союз. Співавтор курсу з права та податків для міжнародної програми сертифікації бухгалтерів САР/СІРА в Україні.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 Віталій Лесюк
 

 

 

 

Фінансовий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» з 2009 року. У 1998-2008 роках працював у регіональному представництві Фундації Україна – США на посаді заступника директора. З часу створення очолює ЛОГО «Західноукраїнський Регіональний Навчальний Центр». Має досвід проведення тренінгів на замовлення українських та Європейських компаній (UFSI, OSCE, DESPRO, ЦСП, Hulla & Co. Human Dynamics).

 

 

 

 

 

 

Руслан Краплич

 

 

 

Експерт програм міжнародної технічної допомоги, редактор журналу «Вісник благодійництва». Очолював такі організації як Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр. Автор книг та статей, навчально-тренінгових курсів. Має унікальний практичний досвід залучення ресурсів громади, співпраці з бізнес-структурами у фандрейзингу.

 

 

 

 

 

Ольга Садоха

 
 
Експертка з управління персоналом, керуюча партнерка компанії «ROK: River Of Knowledge». Досвід управлінської роботи у сфері управління персоналом більше 12-ти років. Має значний досвід тренерської та консалтингової роботи у напрямках вдосконалення управлінської майстерності керівників, налагодження систем управління персоналом, налагодження процесів у торгових компаніях. Є сертифікованим коучем та фасилітаторкою.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Олександр Солонтай

Викладач, експерт Інституту політичної освіти, один з лідерів об'єднання «Сила людей». Навчався в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка за фахом «міжнародні відносини» та аспірантурі Закарпатського державного університету.

 

 

 

 

 

Володимир Турчиновський

 

Директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності Українського католицького університету, доктор філософії (Ph.D.), Міжнародна академія філософії в Князівстві Ліхтенштейн, спеціаліст із математики, Львівський національний університет імені Івана Франка.

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38(097) 851-23-24

Підписатись на розсилку