Видання

Як досягти успіху в житті? Якими цінностями керуватися, коли керуєш людьми? Як, врешті-решт, прожити своє життя щасливо і змістовно, не приносячи сімейне життя в жертву професійному і навпаки?

Відповіді на ці питання шукає кожна людина. Андреас Відмер, автор книжки «Папа і бізнесмен», пропонує на них власні відповіді, перевірені його довгим шляхом у міжнародному бізнесі, консультативній та допомоговій діяльності в країнах третього світу. Ці відповіді він сформував для себе ще в молоді роки, під час служби у Ватиканській швейцарській гвардії, яка припала на час понтифікату Івана Павла ІІ. Життя вірою і молитвою, чин, що випливає з віри, цієї найвизначнішої людини ХХ століття стали взірцем і джерелом натхнення для молодого гвардійця.

Книжка «Папа і бізнесмен» – тепла і щира розповідь, а також авторитетний і ефективний «майстер-клас» з мистецтва керування справами, людьми і власним життям, де крок за кроком розкривається шлях до успіху, а водночас до святості: починаючи від пізнання себе і людей, з якими працюєш, визначення мети, куди прямуєш, до вибору моральних цінностей за найважливіший критерій у прийнятті рішень.

 

У сучасному світі досягають успіху люди з лідерськими якостями – це безперечно. Як поєднати боротьбу за життєвий успіх із християнським світоглядом? Книга дає відповідь на це запитання. 

Автор, наш сучасник, дає конкретні поради, у зручному форматі, наводить цікаві приклади з життя відомих і пересічних людей – усе це викликає довіру і бажання наслідувати. Не випадково його книги популярні в усьому світі, на них виховувалось багато бізнесменів-християн, успішних лідерів в інших сферах.

 

Цей курс розроблений для формації молодих лідерів в християнських середовищах. Різноманітні вправи та досвід спільного пошуку рішень, активної взаємодії в часі виконання завдань відкривають нові можливості для спілкування та створюють атмосферу довіри.

Курс унікальний своєю методологією, рекомендаціями для вишколу фасилітаторів, можливістю планувати його для різних груп та різної тривалості.

Адаптований в українському контексті та активно використовується для вишколу лідерів впродовж останніх 6-ти років.

 

Праця розкриває зміст греко-католицького світосприйняття в контексті соціально-філософських проблем, розлядає роль праці в суспільстві та представляє цікаві погляди на етико-економічний вимір багатства.

Досліджуючи  взаємодію економічних процесів з духовними чинниками людської діяльності автор демонструє як греко-католицька християнська традиція впливає формування  економічної свідомості.

Видання буде цікавим науковцям, дослідникам, усім хто цікавиться економікою та суспільними процесами.

 

На сторінках цього збірника ви ознайомитесь з короткими розповідями  про успішні приклади залучення ресурсів. Історії різні, різні за обсягом  залучених коштів, різні за змістом діяльності самих організацій.

Та кожен зможе відшукати для себе цікаву підказку, натхнення та нові ідеї для наступних проектів по залученню коштів.

 

 

 

 

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку