Відмер Андреас. Папа і Бізнесмен: про те, як Іван Павло ІІ навчив молодого гвардійця науки лідерства

Як досягти успіху в житті? Якими цінностями керуватися, коли керуєш людьми? Як, врешті-решт, прожити своє життя щасливо і змістовно, не приносячи сімейне життя в жертву професійному і навпаки?

Відповіді на ці питання шукає кожна людина. Андреас Відмер, автор книжки «Папа і бізнесмен», пропонує на них власні відповіді, перевірені його довгим шляхом у міжнародному бізнесі, консультативній та допомоговій діяльності в країнах третього світу. Ці відповіді він сформував для себе ще в молоді роки, під час служби у Ватиканській швейцарській гвардії, яка припала на час понтифікату Івана Павла ІІ. Життя вірою і молитвою, чин, що випливає з віри, цієї найвизначнішої людини ХХ століття стали взірцем і джерелом натхнення для молодого гвардійця.

Книжка «Папа і бізнесмен» – тепла і щира розповідь, а також авторитетний і ефективний «майстер-клас» з мистецтва керування справами, людьми і власним життям, де крок за кроком розкривається шлях до успіху, а водночас до святості: починаючи від пізнання себе і людей, з якими працюєш, визначення мети, куди прямуєш, до вибору моральних цінностей за найважливіший критерій у прийнятті рішень.

 

Адреса

Український Католицький Університет
вул. Козельницька, 2а, офіс 310
Львів 79026, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон

+38 (032) 240-99-45 (#3627)
+38 (093) 20-60-310

Підписатись на розсилку